ČLENSKÁ SEKCIA

Tvoja zlatá vstupenka k obsahu, ktorý ťa nabije optimizmom a život ti zmení brutálne pozitívnym
spôsobom tak strašne miluješ

Členská sekcia je pre ľudí, ktorí chcú od života viac.

Je to súhrn toho najlepšieho, čo na blogu môžeš nájsť. Je to miesto, na ktorom nájdeš všetko, čo pre svoj osobnostný rozvoj potrebuješ. Ale veď čo sa budem rozpisovať, pozri video vedľa, tam nájdeš všetky potrebné informácie.

Chcem prístup do členskej

Vďaka členstvu získaš prístup k:

clenstvo1

Ďalším naloženým a inšpiratívnym článkom.

Články špeciálne pre členov píšem tri krát do mesiaca. Sú to plnohodnotné články nabité úžasnou energiou a dychvyrážajúcimi informáciami. Žiaden výcuc alebo môj stručný názor. Sú obsiahle, omnoho osobnejšie a kvalitou častokrát predčia tie, ktoré píšem pre verejnosť.

clenstvo2

Dlhším a lepším videám.

Videá pre členov majú dlhšiu minutáž. Sú obohatené o zábery z natáčania, osobné príbehy, zaujímavé myšlienky a rôzne ďalšie skvelé situácie, ktoré do verejných videí nedávam. Prípadne k videám pripájam audionahrávky, aby si mohol mať tieto skvelé myšlienky stále po ruke.

clenstvo4

Bonusovým akciám.

Svojim najvernejším fanúšikom chcem byť pochopiteľne blízko. Chystám preto komunitné stretnutia, špeciálne webináre, videokonferencie s odpoveďami na otázky a riešeniami konkrétnych situácií. Všetky tieto akcie budem obmieňať, aby boli zaujímavé a rôznorodé, no rovno ti hovorím, je sa na čo tešiť.

clenstvo3

Skvelým súťažiam o nadupané ceny.

Súťaže pre členov pobežia neustále. Budú mesačné i ročné. O menšie ceny, i o väčšie. O darčekové predmety, o lístky na podujatia, o knihy, o osobné stretnutia, o mentoring a koučing a o mnoho ďalších prekvapení.

Členská sekcia je pre ľudí, ktorí

 • By sa radi stretli (...príležitostí bude kopec, či už na komunitných stretnuiach, seminároch alebo osobných konzultáciách a koučingoch, ktoré budeš môcť vyhrať v súťažiach)
 • Chcú byť šťastnejší a spokojnejší (...skvelé tipy, solídne rady, svojské vtípky a more pozitívnej energie – toho všetkého sa ti v členskej dostane neúrekom)
 • Chcú mať kvalitnejší život (...to je cieľ, na ktorý orientujem všetku moju prácu)
 • Chcú žiť naplno (...pomocou extra obsahu ťa plánujem nakaziť mojou neukojiteľnou chuťou žiť na plné pecky, tak sa priprav)
 • Často potrebujú nakopnúť, inšpirovať a povzbudiť (...pravidelné motivačné kopance sú základnou výbavou členskej sekcie)
 • Hľadajú cestu k životu, ktorý bude stáť za to (...nájdeš tu nespočet príbehov, myšlienok, názorov a odporúčaní, ktoré už nejeden život k lepšiemu zmenili)
 • Ma chcú v mojej práci podporiť (...pretože iba tak sa budem môcť venovať motivovaniu a inšpirovaniu ľudí naplno)
 • Chcú podporiť tento blog (...pretože bez tvojej podpory Motivation-Man nikdy nedokáže dorásť v hrdinu, ktorý zmení svet)
 • Milujú motiváciu (...vraj sú ňou moje články a videá nasiaknuté ako špongia)
 • Na sebe radi pracujú (...všetko, čo ti členská sekcia dá, je zamerané na to, aby ti v práci na sebe pomohlo)
 • Potrebujú načerpať silu, či ukázať smer (...nejeden človek mi už napísal, že presne tieto veci mu články dali... a v členskej to bude ešte intenzívnejšie)
 • Sa cítia bezradní, stratení a bezmocní (...tieto pocity nahradíme odhodlaním, skutkami, sebavedomím a jasnými cieľmi)
 • Sa stotožňujú s mojimi názormi a páči sa im môj prístup k životu (...celá členská je pod mojou taktovkou, takže budeš dostávať porcie zo mňa v pravideľných dávkach)

Kto to celé spískal:

Ahoj. Moje meno je Dušan Kadlec a blog Motivation-Man.sk som založil. No tam som sa nezastavil a už to budú štyri roky, čo naň pravideľne prispievam článkami, ktorými motivujem desaťtisíce ľudí, ktorí ho navštevujú.

Inšpirujem ich, aby žili naplno. Aby zo svojho života dostali maximum. Aby sa viac smiali a menej mračili. Aby boli šťastnejší, spokojnejší a slobodnejší.

Okrem toho tiež prednášam, točím motivačné videá, radím ľuďom, ako sa vymotať z problémov a začať si život opäť užívať a ako bonus som popri tom všetkom tiež napísal zopár kníh.

Nie sme až takí odlišní, som človek ako ty. Potýkam sa s každodennými problémami a cestu mi takisto križujú ťažkosti, no nevzdávam sa a bojujem ďalej. Hľadám spôsoby, ako sa vysporiadať s neduhami osudu a vybojovať si svoj kúsok šťastia. A moje odhodlanie, motiváciu, metódy a presvedčenie šírim do sveta, akoby to bola vakcína na zhubný mor. Preto ťa pozývam do členskej sekcie, aby sa ti tej vakcíny dostalo z prvej ruky, aby si moju cestu mohol zdieľať so mnou.

book-bg-2

Čo ti členská sekcia dá

Informácie, ktoré ti dokážu zmeniť život

Nevynašiel som liek na nešťastie a tiež som neobjavil zaklínadlo pre úspech. Píšem o základných veciach, ktoré ti dokážu život zlepšiť a zjednodušiť neuveriteľným spôsobom.

Triezvejší pohľad na svet

Svet vôbec nie je zlé a temné miesto. Stačí mu dať šancu a sám uvidíš, aký nádherný vskutočnosti je.

Správnejší postoj k životu

Zbavím ťa toho presvedčenia obete, ktoré ťa drží zaseknutého na mieste a ukážem ti ako sa vo svojom živote opäť chopiť kormidla.

Otvorenú myseľ

Skrz riadky, videá alebo v sprievode môjho hlasu cez audio, sa dokážeš pozrieť na svoj život z odstupu, čo bude mať za následok nový a svieži vietor do tvojich plachiet. A vieš čo sa hovorí. Nové myšlienky, nové slová, nové činy, nový život.

Prísun pozitívnej energie

Nepretržitý a sústavný. O tú núdza isto nebude.

Nezlomný optimizmus

Verím skrátka v krajšie zajtrajšky… Môžem za to, že sa to v tých článkoch a videách tak strašne odráža?

Pomôže ti robiť múdrejšie rozhodnutia

O prioritách a tiež o tom, čo je v živote skutočne dôležité, píšem celkom často. Stačí nastražiť uši a otvoriť oči a isto sa mnohému priučíš. Nielenže sa priučíš, v živote si podľa toho konečne poupratuješ.

Príbehy ľudí, názory, motiváciu a povzbudenie

Buďto nájdeš povzbudenie v príbehoch hostí vo videách alebo z mojich článkov, pretože ja ti fandiť budem, sľubujem!

Prečo som členskú sekciu vytvoril

autor-photo-1

Úprimne, spočiatku som žiadnu členskú sekciu neplánoval. No po pár rokoch písania môj blog narástol do takých rozmerov, že už som sa mu nevládal venovať popri práci. Nestačil som písať články, nestíhal som odpisovať ľuďom a pravdupovediac, bol som z toľkej práce vyčerpaný.

Takto to pokračovalo dlho, až to jedného dňa dospelo do bodu, kedy som mu obetoval všetok osobný život a robil som buďto v práci alebo doma. Bolo mi jasné, že si musím vybrať jedno alebo druhé a keďže som si inšpirovanie ľudí zamiloval, nebolo nad čím rozmýšľať.

Povedal som si teda, že sa osamostatním a že sa blogovaním začnem živiť. Avšak, i keď mi písalo kvantum ľudí, koľko im články dávajú, v žiadnom prípade som si za ne nechcel začať účtovať. Chcel som stále písať zadarmo.

No bohužiaľ, z chvály a lajkov sa človek nenaje a tak som si povedal, že blog nechám taký, aký je a pre malú hŕstku ľudí spravím niečo naviac. Rozhodol som sa, že keď už niečo spoplatním, spravím to so všetkou noblesou a dám ľuďom na oplátku hodnotu, z ktorej sa im podlomia kolená.

Spustil som teda členskú sekciu a okrem bonusového obsahu som do nej natlačil toľko výhod, koľko sa len dalo. A musím ti povedať, som veľmi pyšný na to, čo sa mi podarilo vytvoriť.

Dušan Kadlec

Koľko tento špás stojí?

Ak si čakal nejakú prevratnú čiastku, z ktorej sa ti hlava zatočí, čakal si zle. Cena členstva je doslova na zasmiatie. Stojí menej ako:

clenstvo5

Jeden lístok do kina

Len s tým rozdielom, že na blogu objavíš zábavu na omnoho dlhší čas, ako je trvanie filmu a tiež ďaleko dôležitejšie informácie pre tvoju budúcnosť, ako v nejakej romantickej komédii.

clenstvo6

Tretina dobrej knihy

A ver mi, že v členskej nájdeš kvalitného čítania požehnane a bude ho ďáááleko viac, ako by si ho našiel v tretine nejakej knihy.

clenstvo7

Jedno obedové menúčko s malou kofčou

Je to akoby si ma za všetko to, čo ti prinášam, pozval za odmenu na jeden obedík. Pripočítaj si k tomu ešte kávičku a koláčik a kúpiš si členské sekcie aj dve.

Cena je 3,90 € za mesiac,čo je v porovnaní s tým, čo dostaneš na oplátku, zanedbateľná čiastka.clenska_button_1

POZOR: 3,9€ je akciová cena, ktorá platí len pre prvých 100 členov!

Ak sa ti teda moja tvorba páči, pozvi ma na ten obedík, aby som nedajbože nepošiel hladom. Ak si myslíš, že ti články a videá dokážu dať ďaleko viac, ako väčšina kníh, kúp si k nim prístup len za tretinu ceny dobrých kníh. Alebo, ak ti doposiaľ články pomáhali, pozvi ma do kina, nech sa trošku sociálne vyžijem a načerpám novú inšpiráciu.

Čo Na Moju Tvorbu Hovoria Tí Šťastlivci, Ktorí Už Majú Čo To Počítané

Barbora Burgerová
Barbora Burgerová

Vaše články si čítam neustále dookola, pretože nič iné mi po zlom dni nedodá toľko energie a sebavedôvery ako toto. Aktívne športujem a určite to poznáte, keď ste na dne, nikto Vám nevie pomôcť a ak chcete niečo dosiahnuť, nezostáva Vám nič iné ako sa zodvihnúť a začať odznova. Musím povedať, že vaše články ma teda dvíhajú naspäť dohora, dodávajú mi silu, veľa energie a vracajú častokrát stratený úsmev na tvári. Budem rada ak s písaním neprestanete, budete čerpať aj naďalej ďalšie skvelé inšpirácie a ukazovať nielen mne, ale aj ostatným, aký je život naozaj krásny, keď sa chce… Keď si ideme za tým, po čom veľmi túžime a vo veľkom snívame. Ďakujem! :)

2.Martin_Bokor
Martin Bokor

Dušan, v prvom rade píšeš zaujímavo, výstižne, vieš si svojimi formuláciami chytiť čitateľovu pozornosť a prinútiť ho zamyslieť sa nad myšlienkami, ktoré vkladáš do textov. Čitateľ je jednoducho nútený pokračovať v čítaní. :) Články vo mne navodzujú dobrú náladu. Človek sa vie po ich prečítaní pozerať na veci okolo seba z iného uhla pohľadu a vie tiež prehodnotiť hodnoty vo svojom živote. Slúžia napríklad aj na upokojenie mojej mysle a vždy ma vrátia naspäť k tomu, čo v živote chcem a pomôžu mi sústrediť sa len a len na to.

3.Klara_Chovancova
Klára Chovancová

V čase krízy som narazila na blog Motivation-Man a našla som tam všetko, čo som potrebovala počuť. Výprask za svoje neaktívne konanie, dve po hlave za svoje prázdne myšlienky a kopanec do zadku, aby som smerovala konečne vpred! Od tohto dňa sa stal MM súčasťou môjho každodenného života. A pritom pre mňa nikdy nezovšednel. Vždy v ňom dokážem nájsť to, čo v danej chvíli potrebujem. Až mám občas pocit, že je písaný priamo pre mňa. Ja a ľudia v mojom okolí môžu vidieť citeľnú zmenu. S dievčaťom, ktoré nevedelo, čo so životom, je koniec. Nastúpila hrdá dáma, ktorá vie, čo od žitia na tomto svete chce. Čo sa mi na autorovi páči? Nie je človekom, ktorý vodu káže, víno pije. Z osobných skúsenosti viem, že je to muž činu. A teda, všetko, čo na tomto blogu nájdeš, nie sú teoretické keci, ktoré v živote nedokážeš realizovať. Samotný príbeh autora je dôkazom toho, že Tvoje chcenie rozhoduje – kým sa staneš a kde budeš.

4.Jozef_Lesko
Jozef Leško

Pred pár rokmi som natrafil na úžasné príspevky od Dušana Kadleca a on je pre mňa ten, kto doslovne „vytŕča“ z radu bloggerov, ktorí ma výrazne oslovili a zaujali svojou úprimnosťou a výborným obsahom príspevkov. Vyjadrujem mu naozaj veľký obdiv a uznanie, teším sa na každý jeho nový príspevok. Musí ho to stáť nesmierne veľa času, ale za seba môžem len úprimne poďakovať. Vrelo odporúčam príspevky www.motivation-man.sk každému, kto sa rozhodne, že nebude len prežívať, ale že si bude svoj život sám cieľavedome plánovať a žiť ho šťastne a plnohodnotne s neustálym napĺňaním si svojich snov. Stále platí dobrá rada : Myslite pozitívne a vyhýbajte sa všetkému negatívnemu :)

5.Eva_Hulinova
Eva Hulínová

Veľmi rada čítam motivačné a inšpiratívne citáty a články, ktoré ma povzbudia, dodajú mi odvahu, donútia ma zastaviť sa a opakovane si pripomínať, čo je v živote podstatné. A presne také nachádzam na blogu Motivation-Man.sk Veľmi sa mi páči, že sú články na blogu písané spôsobom, ako keby mi ich hovoril môj najlepší priateľ – úprimne, otvorene, priamočiaro, „bez servítky“, často krát spôsobom, ktorý ide „až pod kožu“, avšak účinným spôsobom. Ďakujem za všetky príspevky a prajem veľa inšpirácie do ďalšej práce.

Často kladené otázky pred kúpou

1

Ako sa k výhodam z členskej dostanem?

Je to jednoduché. Stačí sa na stránke prihlásiť a všetok obsah sa ti okamžite odomkne a bude ťa vítať s otvorenou náručou.

2

Skutočne mi členská sekcia zmení život?

Jej obsah je nabitý energiou a chuťou do života. Optimizmom a pozitívnou energiou. Skvelými nápadmi, postrehmi a tipmi, ako si život k lepšiemu zmeniť dokážeš. Takže áno, má dostatočnú moc na to, aby ti život zmeniť dokázala, avšak kedykoľvek budeš po zmenách vo svojom živote túžiť, vedz, že to budeš musieť byť ty, kto začne konať.

3

Je cena členskej sekcie priamoúmerná kvalite obsahu?

Kvalita obsahu je u mňa na prvom mieste, takže o tom netreba ani na moment zapochybovať. Koniec koncov, isto si sa o tom stihol presvedčiť už aj sám, inak by si tu nebol, všakže?! No to je teraz vedlajšie. V členskej dostaneš dvojnásobné množstvo peckových článkov, dlhšie a zaujímavejšie videá, audiostopy na stiahnutie, bezplatný prístup k bonusovým akciám, šancu stretnúť sa a tiež príležitosť zapojiť sa do súťaží, ktoré budem usporadúvať špeciálne pre členov. Tak a teraz mi sám skús povedať, či cena nie je primeraná…?!

4

Čo ak nebudem s členstvom spokojný?

Neboj sa, na členstvo ponúkam až 60 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa ti teda z akýchkoľvek nevysvetliteľných dôvodov nepáčilo to, čo ponúka, stačí, ak mi napíšeš na email info@motivation-man.sk a ja ti peniaze osobne pošlem späť. A to až za posledné DVA uhradené mesiace!

cl8

Členská sekcia pre blog Motivation-Man.sk
Exkluzívny obsah, ktorý ti zvýši kvalitu života.

60 dňová garancia vrátenia peňazí

pecat

Členská sekcia obsahuje to najlepšie, čo na blogu nájdeš. Ak sa ti páčila moja tvorba aj doposiaľ, do členskej sekcie sa zamiluješ. No to nemôžeš vedieť, kým do nej nevstúpiš, všakže?!

Preto som sa rozhodol, že ti poskytnem až 60 dňovú záruku.

Povedzme si to po lopate. Ak do členskej sekcie vstúpiš, vrhneš sa do objavovania jej obsahu a zákutí a zistíš, že sa ti vôbec nepáči to, čo ponúka, môžeš mi kedykoľvek napísať a ja ti VRÁTIM VŠETKY TVOJE UHRADENÉ PLATBY ZA POSLEDNÉ DVA MESIACE. Tak čo hovoríš, ideš do toho?!