OBJEDNÁVKA KNIHY

100 Spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

  • Áno, chcem si objednať túto knižku od Dušana Kadleca, s úžasnými referenciami a prestížnym ocenením Kniha Roka 2017 od Panta Rhei.
  • Áno, som pripravený na ten 224 stranový vzrušujúci zážitok, ktorý mi ukáže cestu k lepšiemu, kvalitnejšiemu a hlavne jednoduchšiemu životu.
  • Áno, viem, že na knihu platí 30 dňová garancia vrátenia peňazí, počnúc dňom, kedy mi príde na email.

Starostlivo vyplňte svoje údaje do objednávky:

[woocommerce_checkout]
Mária Murínová
Dušanovu prácu sledujem už dlhší čas a pre mňa je jedným z najtrefnejších motivátorov na Slovensku a v okolí. Jeho kniha kumuluje množstvo energie, výstižných príkladov zo života a rád ako to „nespackať“, ktoré odporúčam vziať k srdcu. Kniha sa veľmi dobre číta, je prehľadná a zachytáva podstatu problému mnohých ľudí. Jedinú vec jej vytýkam a to, že tak človeka nakopne až od nej neustále odbeháva upratovať si svoj život. Dušanovi prajem aj naďalej veľa nových myšlienok!
Michal Vincze, Bratislava
Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor. Dušan ozrejmuje v jednotlivých kapitolách ako si zjednodušiť a užívať život. Aj mne v mnohých prípadoch ukázala nový smer ako si zlepšiť život. Kniha je písaná jednoducho a nie je to vôbec náročné čítanie.