Manuál pre nových členov

Ahoj,

na tejto stránke nájdeš všetky potrebné informácie, ktoré ti ako novému členovi, respektíve novej členke, pomôžu rozkukať sa navôkol a pochopiť, čo všetko za svoje členstvo na oplátku dostaneš. 😉

Tu je sumár hlavných častí, v ktorých nájdeš podrobnejšie infošky k danej téme:

1. Ako sa prihlásiť a začať využívať členstvo naplno
2. Opakované automatické platby /čo to je, prečo sú dobré, ako ich zruším/
3. Kde nájdem staršie články pre členov
4. Ako sa dozvieš o nových článkoch
5. Ako zrušiť predplatné

AKO SA PRIHLÁSIŤ A ZAČAŤ VYUŽÍVAŤ VÝHODY ČLENSTVA:

1. Hneď po vytvorení objednávky ti prišiel mail s predmetom „Tvoje prihlasovacie údaje do Členskej Sekcie“. Vo vnútri nájdeš svoje prihlasovacie údaje, ktorými sa do členskej prihlásiš. Heslo ti bolo automaticky vygenerované, no je tam aj link, cez ktorý si ho môžeš kedykoľvek zmeniť.

Poznámka: Ak by ti email nechodil, skontroluj SPAM priečinok. Emaily občas končia tam.

2. Ako prihlasovacie meno môžeš použiť email, ktorý si pri objednávke vypĺňal alebo prihlasovacie meno, ktoré ti bolo takisto automaticky vygenerované a nájdeš ho tiež v emaily, ktorý som spomínal v prvom kroku.

3. A napokon sa stačí už iba prihlásiť v menu stránky. Stačí ísť na www.motivation-man.sk, kliknúť na „Prihlásiť sa“, vyplniť tvoje meno a heslo a potvrdiť. Pozri obrázok nižšie.

Ako sa prihlásiť do členskej sekcie

A to je všetko. Hneď, ako sa prihlásiš, už na stránke viac nenájdeš žiadne dvere zatvorené, žiaden obsah uzamknutý.

Poznámka: Samozrejme, aby si si výhody členstva mohol začať užívať, musí byť členstvo (objednávka) uhradená.

OPAKOVANÉ A AUTOMATICKÉ MESAČNÉ PLATBY:

PLATBA KARTOU V MESAČNÝCH INTERVALOCH:

Ak si pri platbe zvolil platbu kartou v mesačných intervaloch, pre uľahčenie ti boli aktivované automatické platby. To znamená, že ti vždy v novom mesiaci bude mesačný poplatok strhnutý z karty, aby si sa nemusel s celým platobným procesom otravovať mesiac čo mesiac. No žiaden strach, automatické platby si dokážeš kedykoľvek jednoducho zrušiť. Ako na to píšem kúsoček nižšie.

PLATBA KARTOU ZA CELÝ ROK A PLATBA PREVODOM NA ÚČET:

Ak si zvolil jednu z týchto variant, žiadne automatické platby ti aktivované neboli. Pred vypršaním, tebou zvoleného, predplateného obdobia, ti príde mail, ktorí ťa na jeho vypršanie upozorní a takisto v ňom budú platobné pokyny do ďalšieho obdobia, aby si mohol ako člen pokračovať a užívať si bonusový obsah aj naďalej.

AKO ZRUŠIŤ AUTOMATICKÉ A OPAKOVANÉ PLATBY:

Automatické platby sú napojené na tvoje členstvo. To znamená, že ak budeš chcieť opakované platby zrušiť, zároveň s nimi si budeš musieť zrušiť aj členstvo. Opakované platby fungujú pre uľahčenie platobného procesu. Sú napojené na systém, ktorý sa uisťuje, aby bolo všetko načas uhradené, takže sa nestane, že budeš dočasne odpojený, a takisto ti to ušetrí kopec času chodenia do banky.

AK ICH AJ NAPRIEK TOMU CHCEŠ ZRUŠIŤ, TU JE AKO NA TO:

Stačí kliknúť na link „Môj Účet“ a kliknúť na tlačítko „Zrušiť“, ktoré je priamo pri tvojej objednávke. Následne stačí potvrdiť svoje rozhodnutie zrušiť členstvo v okienku, ktoré vyskočí a je to. Už ti viac nebude automaticky strhnutý ani cent.

Pre ilustráciu pozri obrázok nižšie.

Ako zrušiť členstvo v členskej sekcii

KDE NÁJDEM STARŠIE ČLÁNKY PRE ČLENOV:

Ak by si si rád pozrel staršie články, ktoré som špeciálne pre členov napísal, stačí kliknúť na archív. Link na túto stránku ti prinášam nižšie, rovnako aj s obrázkom, kde túto stránku nájdeš v menu. Ak by si si však rád pozrel všetky staršie články, bezohľadu na to, pre koho boli napísané, stačí ti listovať na hlavnej stránke, tam sú všetky pokope. 😉

Link na archív:
https://motivation-man.sk/osobnostny-rozvoj/clenska-sekcia/

Obrázok, kde sa archív skrýva v menu.

Archív článkov pre členov v členskej sekcii

AKO SA DOZVIEM O NOVÝCH ČLÁNKOCH, VIDEÁCH, SÚŤAŽIACH A VŠETKOM OSTATNOM:

O novinkách, bonusových udalostiach a exkluzívnom obsahu, ktorí pre členov píšem, sa dozvieš dvoma spôsobmi.

1. NEWSLETTEROM

Každý týždeň posielam email s novinkami. Týkajú sa výhradne bonusového obsahu, a teda nových článkov, videí, súťaží, prípadných stretnutí a všetkého ďalšieho, čo sa tvojho VIP Členstva týka. Momentálne posielam každý utorok, no môže to byť občas aj v štvrtok.

Tip: Ak používaš gmail, presuň si moje maily do priečinku „Hlavné“, pretože inak ti budú pravdepodobne končiť emaily v priečinkoch „Reklama“ alebo „Spam“, kde ich môžeš veľmi ľahko prehliadnuť a o bonusový obsah sa tak pripraviť. 🙁

2. UZATVORENÁ FB SKUPINA PRE ČLENOV

Pre členov som tiež vytvoril špeciálnu skupinu na facebooku, kde pridávam najaktuálnejšie informácie, nové články, súťaže, videá a tiež informácie o stretnutiach. Pridaj sa, nech máš najaktuálnejšie informácie:
http://www.facebook.com/groups/motivationman.clenskasekcia/

AKO ZRUŠIŤ PREDPLATNÉ

Ak sa rozhodneš ukončiť svoje členstvo, zlomí mi to síce srdce, no máš na to plné právo. Ak je za tým iba nejaká maličkosť, určite mi napíš a spolu to isto nejako vyriešime.

Ak si však pevne rozhodnutý ukončiť ho, učiníš tak jednoducho. Stačí kliknúť na link „Môj Účet“ a kliknúť na tlačítko „Zrušiť“, ktoré je priamo pri tvojej objednávke. Následne stačí potvrdiť svoje rozhodnutie zrušiť členstvo v okienku, ktoré vyskočí a je to. Už ti viac nebude automaticky strhnutý ani cent.

Pre ilustráciu pozri obrázok nižšie.

Ako zrušiť členstvo v členskej sekcii

AK MA ZAUJÍMA NIEČO, ČO TU NIE JE NAPÍSANÉ

Ak by si mal akékoľvek otázky, ku ktorým si sa doposiaľ nedopátral, napíš mi, rád ti odpoviem, prípadne pomôžem.
Stačí, ak mi napíšeš mail na info@motivation-man.sk a spolu tomu určite prídeme na kĺb, ako sa hovorí! 😉