OBJEDNÁVKA LÍSTKU NA SEMINÁR

Seminár, ktorý ti pomôže to zatúlané šťastie znova objaviť

  • Áno, chcem sa zúčastniť semináru o šťastí od Dušana Kadleca.
  • Áno, som pripravený na všetky tie skvelé tipy, solídne rady a bombastické informácie, , ktoré mi dajú vedomosti, čo mi dokážu život transformovať od základov.
  • Áno, viem, že sa bude celý seminár niesť v skvelej atmosfére, takže si okrem znalostí odnesiem aj kus dobrej nálady a poriadnu chuť začať opäť žiť naplno.
  • Áno, viem, že okrem prednášky bude tiež networking, priestor pre otázky a niečo pod zub.
  • Áno, viem, že na seminár platí v prípade nespokojnosti garancia vrátenia peňazí.

Vyplň starostlivo svoje údaje do objednávky:

Ak si už zaregistrovaný klikni sem pre prihlásenie.

Fakturačné údaje

Tvoja objednávka


Produkt
Množstvo
Celkom
Celkom k úhrade 0.00
Suma k úhrade spolu 0.00
  • Za objednaný tovar je možné zaplatiť online cez platobný systém. Po odoslaní objednávky budeš presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu GoPay, kde zvolíš platbu kartou alebo online bankovým prevodom, zadáš potrebné údaje a platbu odošleš. Platobná brána GoPay ponúka platbu cez Uniplatba od Unicredit Bank Slovakia, cez ČSOB banku, OTP Banku, Poštovú banku, Sberbank Slovensko, VÚB banku, platobné karty CreditGuard, platobné karty GP WebPay B a samozrejme prostredníctvom elektronického účtu GoPay.
    Online platba cez GoPay (ihneď)

Obchodné podmienky

1_mariana_murinova

Dušanovu prácu sledujem už dlhší čas a pre mňa je jedným z najtrefnejších motivátorov na Slovensku a v okolí. Jeho e-kniha kumuluje množstvo energie, výstižných príkladov zo života a rád ako to „nespackať“, ktoré odporúčam vziať k srdcu.

Mariana Murínová, obchodná riaditeľka www.upbook.sk
2_michal_vincze

Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor.

Michal Vincze, Bratislava
3_veronika_turkotova

Motivačných citátov, článkov a kníh o osobnostnom rozvoji som prečítala dosť na to, aby som mohla s pokojným svedomím skonštatovať, že je táto kniha niečo, čo na slovenskom trhu rozhodne chýba. Autor si nedáva servítku pred ústa a jasne pomenúva všetky neduhy, ktorých sa v živote dobrovoľne dopúšťame.

Veronika Turkotová, Dolný Kubín
4_pavol_matej_sebo

Páči sa mi akým slengom je kniha napísaná. Na rovinu!! Žiadne omáčky okolo, žiadne „funkčné“ poučky atď… A zároveň je v nej toľko múdrosti a múdrostí. Odporúčam ju prečítať skutočne všetkým a verím v dve veci. Nebudete ju čítať iba raz a určite ju budete chcieť odporučiť známim.

Pavol Šebo, Nová Dubnica