STIAHNI SI SKVELú E-knihu ÚPLNE ZDARMA

Vyplň svoj email a táto úžasná e-kniha bude ihneď tvoja! 😉

Tvoje osobné údaje sú u nás v maximálnom bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislativy. Prihlásením sa a stiahnutím materiálov zadarmo vyjadruješ súhlas so spracovaním potrebným pre ich zaslanie, a tiež pre zaslanie ďalších noviniek od Motivation-Man s.r.o., ktoré sa budú týkať osobnostného rastu a motivácie. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť, ktoré nájdeš na konci každého zaslaného emailu.
Viac informácií o ochrane osobných údajov

ČO HOVORÍ NA E-KNIHU AUTOR

Trvalo mi, kým som pochopil, že zmeny nemusia byť namáhavé a bolestivé. Náročné a vyčerpávajúce. Trvalo mi, kým som pochopil, že občas stačí zmeniť pár drobných, no zato kľúčových vecí a zrazu sa zmení celý náš život, celý svet okolo nás. Preto som sa rozhodol ponúknuť túto e-knihu zdarma. Je totižto plná revolučných návykov, ktoré ti dokážu pomôcť zmeniť svoj život k lepšiemu, navyše s minimálnou námahou. Návyky sú konkrétne, takže budeš presne vedieť kde a s čím začať. Budeš mať konkrétny návod, čo do svojho života začleniť, aby sa zlepšil. Utekaj si teda e-knihu rýchlo stiahnuť, kým je zdarma.

Dušan Kadlec, autor e-knihy

ČO HOVORIA NA KNIHU ČITATELIA

Eva Zajícová, Praha
Fantastická e-kniha plná motivácie a zároveň zdroj myšlienok, ktoré ti pomôžu poraziť vlastné limity.
Katarína Slobodová, Holíč
Táto e-kniha ponúka ukazuje spôsoby, ako v tejto uponáhľanej dobe vyťažiť maximum z času, ktorého máme všetci tak málo, na úžasné a pozitívne zmeny.
Veronika Češková, Beluša
Táto e-kniha je skvelá a číta sa veľmi ľahko. Ľudia, ktorí nevedia, ktorým smerom sa v živote uberať tu nájdu nasmerovanie.
Michaela Kušnírová, Michalovce
Táto e-kniha je ďalšie Dušanove dielo, ktoré som zhltla na počkanie. Body sú prehľadne rozdelené do jednotlivých oblastí, takže si rýchlo vyberieš čo je pre teba akútne. Žiadne "sofistikované" reči, z ktorých máš depresiu, o tom ako veľa práce na sebe ešte potrebujes urobiť (aj keď potrebuješ :)), ale práve naopak, pri každom bode sa tešíš ako to skúsiš zaviesť do praxe.