Stratené Umenie Šťastného Života

Seminár, ktorý ti pomôže to zatúlané šťastie znova objaviť

Celodenný seminár nabitý množstvom pozitívnej energie a sem treba doplniť text na dva riadky.

Miesto
Vajnorská cesta 48, Bratislava
Dátum a čas
22/04/2017 od 9:00 do 9:00
Miesto
Vajnorská cesta 48, Bratislava
Dátum a čas
22/07/2017 od 19:00 do 19:00
Chcem si rezervovať miesto

Seminárom ťa bude sprevádzať

dusan

Ahoj. Moje meno je Dušan Kadlec a blog Motivation-Man.sk som založil. No tam som sa nezastavil a už to budú štyri roky, čo naň pravideľne prispievam článkami, ktorými motivujem desaťtisíce ľudí, ktorí ho každý mesiac navštívia.

Inšpirujem ich, aby žili naplno. Aby zo svojho života dostali maximum. Aby sa viac smiali a menej mračili. Aby boli šťastnejší, spokojnejší a slobodnejší.
Som človek ako ty. Nemal som na ružiach ustlané a nič z toho, čo teraz mám, mi nespadlo do lona samé. Potýkam sa s každodennými problémami a starosťami bežných smrteľníkov.

V živote som spravil veľa chýb a bolo mi uštedrených mnoho tvrdých rán, no aj napriek neduhom osudu som sa naučil svoj život milovať. Našiel som vhodné riešenia na svoje problémy, objavil som v sebe silu popasovať sa s ťažkými časmi a natrafil na jediné miesto, kde som mohol nájsť skutočné šťastie. A keďže sa plánujem o všetky svoje skúsenosti podeliť na tomto seminári, môžeš ich nájsť takisto.

Seminár je určený pre ľudí, ktorí

  • Chcú byť opäť šťastní (...pretože život je prikrátky na to, aby sme boli čokoľvek iné)
  • Cítia, že potrebujú zmenu (...povieme si čo zmeniť a ako na to)
  • Potrebujú inšpiráciu (...bude jej habadej)
  • Majú pocit, že ich život nestojí za veľa (...presvedčím ťa o opaku)
  • Sa nevedia dostať cez ťažké životné obdobie (...no ono to ide)

čo si zo semináru odnesieš

Hlavu plnú nových a užitočných vedomostí, za ktoré mi budeš ruky nohy bozkávať.

Neovládateľnú chuť zmeniť svoj život, vďaka ktorej ho aj skutočne zmeníš.

Neúnosné množstvo pozitívnej energie, ktorá poslúži ako facka, ktorá ťa preberie do reality.

Mapu, ktorá ťa dovedie ku šťastiu. Mapu, vďaka ktorej ho prestaneš hľadať na nesprávnych miestach.

fotky z posledných seminárov

Starý rodičia
21 Vecí, ktoré by si pre seba mal začať robiť
7 Vecí, ktoré ma osobnostný rozvoj naučil
Ďalších 21 vecí, ktoré by si pre seba mal začať robiť
18 Spôsobov, ktorými si zbytočne komplikuješ život
10 Nenápadných zlozvykov, ktoré ťa okrádajú o šťastie
Chcem si rezervovať miesto

čo ťa čaká

1. Časť / Čo to šťastie vlastne je a kde tú vrtkavú potvoru nájdeme

Povieme si, kde šťastie hľadať, čo nás šťastnými vlastne spraví a aké benefity so sebou šťastný život prinesie.

2. Časť / Čo nám zo šťastia uberá a čo nám k nemu prispeje

Vyvrátime si zopár mýtov, ktorým stále najivne veríme a potom si povieme, čo robiť, aby sme šťastnejší boli a s čím okamžite prestať ak naopak nechceme mať hlavu v smútku.

3. Časť / Pauza a občerstvenie

Budú sa servírovať bagetky, aby zahnali hlad a my sme sa mohli ďalej plne sústrediť na to podstatné.

4.Časť / Cvičenia, ktoré nás spravia šťastnejších okamžite

Spravíme si aj zopár praktických vecí, po ktorých sa budeš cítiť šťastnejšie hneď a zaraz. Žiadne triky, žiadne presviedčanie sa. Praktické cvičenia, toť vsio.

5.Časť / Otázky, kde sa budeme venovať konkrétnym riešeniam

Predám slovu rozvášnenému davu a každý z vás dostane príležitosť podeliť sa o ťažkosti, ktoré mu skrížili cestu a ja sa pokúsim ponúknuť čo najlepšie riešenie tak, aby si z toho odniesli čo najviac aj ostatní.

6.Časť / Networking

A nakoniec budeme mať ešte všetci spolu príležitosť podebatiť a poklábosiť o nesmrteľnosti chrásta a nekonečnosti vesmíru… Prípadne o omnoho dôležitejších veciach, zatiaľčo budeme vymieňať dôležité kontakty na ľudí, s ktorými si dokážete navzájom pomôcť.

výhody

Hodnota informácií,

ktoré ti dokážu zmeniť život.

Malá skupinka ľudí,

v ktorej budeš nasávať nové myšlienky ako špongia

Networking

Priestor podebatovať s ďalšími ľuďmi, poradiť im, nechať si poradiť a načerpať navzájom svoju múdrosť.

Priestor pre otázky,

ktorým sa budem venovať jednotlivo a povieme si na ne konkrétne riešenia

Občerstvenie,

ktoré sa postará o to, že bude aj vlk sýty aj koza celá

Cvičenia

Neostaneme len pri planých rečiach, čo to si aj vyskúšame.

Čo na seminár hovoria tí, ktorí si ním už prešli

1_mariana_murinova
Mariana Murínová, obchodná riaditeľka www.upbook.sk

Dušanovu prácu sledujem už dlhší čas a pre mňa je jedným z najtrefnejších motivátorov na Slovensku a v okolí. Jeho e-kniha kumuluje množstvo energie, výstižných príkladov zo života a rád ako to „nespackať“, ktoré odporúčam vziať k srdcu. E-kniha sa veľmi dobre číta, je prehľadný a zachytáva podstatu problému mnohých ľudí. Jedinú vec mu vytýkam a to, že tak človeka nakopne až od neho neustále odbeháva upratovať si svoj život. Dušanovi prajem aj naďalej veľa nových myšlienok a e-knihe prajem knižné vydanie.

2_michal_vincze
Michal Vincze, Bratislava

Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor. Dušan ozrejmuje v jednotlivých kapitolách ako si zjednodušiť a užívať život. Aj mne v mnohých prípadoch ukázala nový smer ako si zlepšiť život. Kniha je písaná jednoducho a nie je to vôbec náročné čítanie.

3_veronika_turkotova
Veronika Turkotová, Dolný Kubín

Motivačných citátov, článkov a kníh o osobnostnom rozvoji som prečítala dosť na to, aby som mohla s pokojným svedomím skonštatovať, že kniha „100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život“ je niečo, čo na slovenskom trhu rozhodne chýba. Autor si nedáva servítku pred ústa a jasne pomenúva všetky neduhy, ktorých sa v živote dobrovoľne dopúšťame. Neraz totiž robíme chyby, ktoré si ani neuvedomujeme, no neskôr nám dokážu život v mnohých oblastiach poriadne skomplikovať. Je najvyšší čas si tie chyby nielen pripustiť, no hlavne sa im vyvarovať. Táto kniha ti ponúkne návody na to, ako si upratať vo vlastnom živote a začať konečne žiť presne taký život, o akom si vždy sníval, no nemal si na to doposiaľ dosť odvahy. Je určená predovšetkým odvážlivcom, ktorí sa neboja vykročiť zo svojej komfortnej zóny s vidinou plnenia si svojich snov.

4_pavol_matej_sebo
Pavol Šebo,Nová Dubnica

Verím tomu, že v živote by si mal každý jeden človek klásť otázky a nachádzať na ne postupne odpovede. Či už sa ti budú dostávať prostredníctvom rodiny, kňazov, dennej tlače či inak, podstatné je prijať tebe potrebné informácie, teda nebyť k životu ľahostajný a vyťažiť z nich maximum. A tých informácií je v tejto knihe požehnane. Páči sa mi akým slengom je napísaná. Na rovinu!! Žiadne omáčky okolo, žiadne „funkčné“ poučky atď… A popritom toľko múdrosti a múdrostí. Odporúčam ju prečítať skutočne všetkým a verím v dve veci. Nebudete ju čítať iba raz a určite ju budete chcieť odporučiť známim.

Často kladené otázky pred kúpou

1

Ako si budem môcť e-knihu prečítať?

Kniha ti príde na email vo formáte PDF. Budeš si ju teda môcť prečítať na všetkých svojich obľúbených zariadeniach. Na počítači, na tablete, na telefóne, prípadne cez čítačku kníh.

2

Dokáže mi kniha skutočne zmeniť život?

V knihe nájdeš myšlienky a informácie, ktoré majú obrovitánsky potenciál k tomu, aby ti život ovplyvnili veľmi pozitívnym spôsobom. No i keď si v nej prečítaš všetko potrebné na to, aby sa ti život doslova transformoval, budeš pre to musieť niečo spraviť. Kniha ti poskytne návod a dá zopár skvelých nápadov, no bez akcie sa ani lístok v tvojom živote nepohne.

3

Ak som so svojím životom spokojný, je kniha aj pre mňa?

Samozrejme. Kniha nie je len pre ľudí, ktorí sa trápia a nevedia, ako ďalej. Je plná kvalitných riadkov a skvelých myšlienok, ktoré ťa dokážu ovplyvniť výnimočným spôsobom. Je teda vhodná pre každého, kto miluje skvelé čítanie.

4

Je cena knihy priamoúmerná kvalite obsahu?

Knihu som písal viac ako 300 hodín čistého času. Zakomponoval som do nej tie najdôležitejšie myšlienky, ktoré sa na blogu stretli s obrovským úspechom. Nájdeš v nej informácie, ktoré ti dokážu život zmeniť na nepoznanie. Kontroloval som ju, dolaďoval, vychytával mušky, až kým som nebol úplne spokojný. Myslím teda, že je cena primeraná.

5

Čo ak nebudem s knihou spokojný?

Neboj sa, na knihu platí až 30 dňová garancia vrátenia peňazí. Ak by sa ti teda z akýchkoľvek nevysvetliteľných dôvodov nepáčila, stačí, ak mi v spomínanej lehote napíšeš na email info@motivation-man.sk a ja ti peniaze pošlem späť. Osobne.

Stratené Umenie Šťastného Života

Seminár, ktorý ti pomôže to zatúlané šťastie znova objaviť

ticket
Chcem si rezervovať miesto
book-payments
Miesto
Vajnorská cesta 48, Bratislava
Dátum a čas
22/04/2017 od 9:00 do 9:00
Miesto
Vajnorská cesta 48, Bratislava
Dátum a čas
22/07/2017 od 19:00 do 19:00

30 dňová garancia vrátenia peňazí

book-stamp

Seminár je skvelý a odovzdám ti na ňom všetky vedomosti a techniky, vďaka ktorým som neustále tak pozitívne naladený a šťastný. No to, či bude stáť za to, nemôžeš vedieť, kým si ho nezúčastníš, všakže?!

A preto som sa rozhodol, že ti poskytnem 30 dňovú záruku.

Ak si lístok na seminár zakúpiš, zúčastníš sa a seminár sa ti vôbec nebude páčiť, peniaze ti milerád vrátim hneď nazad, pričom sa ťa ani nebudem vypytovať na dôvod. Tak čo hovoríš, ideš do toho?