Tie najdôležitejšie myšlienky z blogu, zabalené do knihy.

Knihy, ktorá ti zmení život!
Transformuje. Zlepší.
Zjednoduší.

Autor knihy Dušan Kadlec

Táto kniha je knihou o kvalitnom živote. Knihou plnou nápadov, ktoré ti pomôžu byť šťastnejším a spokojnejším. Je o precitnutí. Je o akceptovaní zodpovednosti za svoj život. O uvedomení si tej ohromnej moci, ktorú nad vlastným životom máš.

Je teda knihou plnou možností. Je o zmenách. Je o ceste za lepšími zajtrajškami. O dôvere v seba samého. Je o víťazstve nad nepriazňou osudu. Je plná inšpirácie a pozitívnej energie, ale aj osobných skúseností a praktických rád. V tvojej knižnici by preto chýbať nemala.

V knihe si prídu na svoje ľudia, ktorí:

  • By radi zmenili svoj život k lepšiemu (…preto bola napísaná, to je jej hlavnou úlohou)
  • Milujú kvalitné čítanie (…nájdeš v nej 188 inšpiratívnych strán najvyššej akosti)
  • Majú plné zuby komplikovaného a náročného života (…hor sa do zjednodušovania)
  • Na sebe radi pracujú a posúvajú sa neustále vpred (…kniha je doslova nabitá radami z oblasti osobného rozvoja)
  • Ocenia konkrétne riešenia problémov (…delím sa o svoje vlastné skúsenosti)
  • Potrebujú nakopnúť a nasmerovať (…motivácia je moja parketa a vraj som v nej dobrý)
  • Potrebujú štipku optimizmu a pozitívnej energie (…kniha bola napísaná nevyliečiteľným milovníkom života)
  • To majú v živote ťažké (…zistíš, ako tie ťažké časy použiť vo svoj prospech a ako sa z nich dostaneš)
  • Túžia byť úspešnejší (…dozvieš sa, ako si prestať hádzať polená pod vlastné nohy)
  • V živote niečo chýba (…dočítaš sa, kde hľadať šťastie, motiváciu, úspech a lásku)

Čo vďaka knihe opäť získaš:

Funkčnejšie vzťahy.

Ukážem ti, ako sa vyhnúť všetkej tej nepotrebnej dráme, intrigám a nešťastným a nefunkčným vzťahom. Dozvieš sa, ako si vzťahy budovať a ako sa o ne starať tak, aby si si ich zjednodušil. Aby boli pružnejšie, úprimnejšie, súdržnejšie, sviežejšie a kvalitnejšie.

Pevnejšie zdravie.

Pripomeniem ti tie najzákladnejšie piliere, o ktoré sa tvoje zdravie opiera. K tomu ti samozrejme prezradím, ako si ho šanovať a ako mu dopomôcť k dlhodobej prosperite.

Usporiadaný život.

Uvedomíš si, na čom v živote skutočne záleží. Zrazu ti bude jasné, čo si máš v tom svojom udržať a čoho sa je načase vzdať. Získaš jasnú predstavu o tom, ako to v živote chodí a čo musíš spraviť preto, aby si bol s tým svojím spokojný.

Uvedomelú myseľ.

Uvedomíš si, akú silu majú tvoje myšlienky. Bude ti nad slnko jasné, ktoré myšlienky by si mal vo svojej mysli vítať s otvorenou náručou a ktoré zasa hnať preč s palicou.

Zdravšie financie.

Áno, pozrieme sa na zúbok aj najcitlivejšej téme z pomedzi citlivých. Vysvetlím ti zopár princípov, ktoré ak budeš dodržiavať, tak sa ti už viac nebudú tlačiť krokodílie slzy do očí zakaždým, keď otvoríš svoju peňaženku. Preberieme spolu základy, ktoré dostanú tvoje financie opäť do zelených čísiel.

Nadšenie pre prácu.

Tak toto je moja srdcovka, takže si môžeš byť istý, že si k tebe nájdu cestu tiež informácie, ktoré ťa nasmerujú k práci, ktorú si zamiluješ.

Kto knihu napísal:

Ahoj. Moje meno je Dušan Kadlec a blog Motivation-Man.sk som založil. No tam som sa nezastavil a už to budú štyri roky, čo naň pravideľne prispievam článkami, ktorými motivujem desaťtisíce ľudí, ktorí ho každý mesiac navštívia.

Inšpirujem ich, aby žili naplno. Aby zo svojho života dostali maximum. Aby sa viac smiali a menej mračili. Aby boli šťastnejší, spokojnejší a slobodnejší.

Som obrovitánsky milovník života a nepoučiteľný perfekcionista, čo sa na knihe prejaví hneď dvoma spôsobmi. V prvom rade ťa infikujem svojím nadšením zo života a chuťou zmeniť ho podľa svojich predstáv.

V rade druhom zasa ukojím tvoje chuťové poháriky tým, že dám tvojej horlivej túžbe po skvelom čítaní presne to, po čom baží – skvelé čítanie. Tým, že chcem mať veci čo možno najbližšie k dokonalosti, som sa s knihou skutočne vyhral a tak tam nájdeš skutočnú pastvu pre tvoje oči.

Čo v knihe nájdeš:

1.
Hodnotné myšlienky,
ktoré ti ukážu, ako môžeš svoj život prežiť aj do jeho hĺbky, nielen do jeho dĺžky. Ako môžeš svojim príbehom inšpirovať druhých, nie deptať seba samého.
2.
Môj názor.
Nebudem ťa presviedčať, že som zjedol múdrosť sveta. Nebudem ťa nútiť žiť spôsobom, o ktorom som presvedčený, že je správny. V knihe sa delím o svoj pohľad na život a svoj názor na svet. Ukážem ti, čo fungovalo mne a je už len a len na tebe, čo si z toho vezmeš.
3.
Skúsenosti z môjho života.
Lekcie, ktoré ma doposiaľ život naučil. Postupy a riešenia problémov, ktoré sa mne a mojim priateľom osvedčili. Ťažkosti, ktoré ma zocelili. Dôvody, pre ktoré som sa naučil milovať život aj napriek neduhom osudu.
4.
Súhrn tých najdôležitejších informácií z blogu.
Sú v nej zachytené tie najpodstatnejšie veci, ktoré sú pre kvalitný, šťastný a nekomplikovaný život nevyhnutné.
5.
Wow momenty,
pri ktorých ti spadne sánka a po prečítaní ktorých sa budeš cítiť, akoby si sa práve prebral z veľmi dlhého zimného spánku.

Čo kniha obsahuje:

188 strán,
na ktorých sú zachytené informácie, ktoré pre šťastný a jednoduchý život potrebuješ.
93 citátov,
ktoré podporujú moje presvedčenie vyjadreniami inšpiratívnych ľudí, ktorí to v živote dokázali a zariadili si ho podľa svojich predstáv.
5 hlavných oblastí,
v ktorých si životy komplikujeme, spolu s detailným vysvetlením problému a ešte detailnejším popisom východiska.
A nekonečné
množstvo optimizmu, pozitívnej energie a radosti, ktoré sa na jej stránkach nepochybne podpísali.
Knihu som napísal z túžby inšpirovať ľudí, aby konečne schmatli opraty, ktoré kočírujú ich životy a zmenili ich spôsobom, o ktorom vždy snívali. Napísal som ju, aby som ti ukázal, že si tiež dokážeš splniť sny, bez ohľadu na to, aké šialené sa ti zdajú byť. Vdýchol som jej život, aby ťa motivovala a ukázala ti miesta, na ktorých môžeš svoj život vylepšiť. Pokúsil som sa napísať knihu, ktorá bude akýmsi manuálom k lepšiemu a šťastnejšiemu životu a som nadmieru spokojný s tým, ako sa mi to podarilo!

Dušan Kadlec

autor e-knihy

Čo hovoria na knihu prví čitatelia:

Dušanovu prácu sledujem už dlhší čas a pre mňa je jedným z najtrefnejších motivátorov na Slovensku a v okolí. Jeho kniha kumuluje množstvo energie, výstižných príkladov zo života a rád ako to „nespackať“, ktoré odporúčam vziať k srdcu. Kniha sa veľmi dobre číta, je prehľadná a zachytáva podstatu problému mnohých ľudí. Jedinú vec jej vytýkam a to, že tak človeka nakopne až od nej neustále odbeháva upratovať si svoj život. Dušanovi prajem aj naďalej veľa nových myšlienok!
Michal Vincze, Bratislava
Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor. Dušan ozrejmuje v jednotlivých kapitolách ako si zjednodušiť a užívať život. Aj mne v mnohých prípadoch ukázala nový smer ako si zlepšiť život. Kniha je písaná jednoducho a nie je to vôbec náročné čítanie.
Veronika Turkotová, Dolný Kubín
Motivačných citátov, článkov a kníh o osobnostnom rozvoji som prečítala dosť na to, aby som mohla s pokojným svedomím skonštatovať, že kniha „100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život“ je niečo, čo na slovenskom trhu rozhodne chýba. Autor si nedáva servítku pred ústa a jasne pomenúva všetky neduhy, ktorých sa v živote dobrovoľne dopúšťame. Neraz totiž robíme chyby, ktoré si ani neuvedomujeme, no neskôr nám dokážu život v mnohých oblastiach poriadne skomplikovať. Je najvyšší čas si tie chyby nielen pripustiť, no hlavne sa im vyvarovať. Táto kniha ti ponúkne návody na to, ako si upratať vo vlastnom živote a začať konečne žiť presne taký život, o akom si vždy sníval, no nemal si na to doposiaľ dosť odvahy. Je určená predovšetkým odvážlivcom, ktorí sa neboja vykročiť zo svojej komfortnej zóny s vidinou plnenia si svojich snov.
Pavol Šebo, Nová Dubnica
Verím tomu, že v živote by si mal každý jeden človek klásť otázky a nachádzať na ne postupne odpovede. Či už sa ti budú dostávať prostredníctvom rodiny, kňazov, dennej tlače či inak, podstatné je prijať tebe potrebné informácie, teda nebyť k životu ľahostajný a vyťažiť z nich maximum. A tých informácií je v tejto knihe požehnane. Páči sa mi akým slengom je napísaná. Na rovinu!! Žiadne omáčky okolo, žiadne „funkčné“ poučky atď… A popritom toľko múdrosti a múdrostí. Odporúčam ju prečítať skutočne všetkým a verím v dve veci. Nebudete ju čítať iba raz a určite ju budete chcieť odporučiť známim.

Ukážky z knihy:

Takto kniha vyzerá z vnútra:

Často kladené otázky pred kúpou

1
Ako si budem môcť e-knihu prečítať?
Kniha ti príde na email vo formáte PDF. Budeš si ju teda môcť prečítať na všetkých svojich obľúbených zariadeniach. Na počítači, na tablete, na telefóne, prípadne cez čítačku kníh.
2
Dokáže mi kniha skutočne zmeniť život?
V knihe nájdeš myšlienky a informácie, ktoré majú obrovitánsky potenciál k tomu, aby ti život ovplyvnili veľmi pozitívnym spôsobom. No i keď si v nej prečítaš všetko potrebné na to, aby sa ti život doslova transformoval, budeš pre to musieť niečo spraviť. Kniha ti poskytne návod a dá zopár skvelých nápadov, no bez akcie sa ani lístok v tvojom živote nepohne.
3
Ak som so svojím životom spokojný, je kniha aj pre mňa?
Samozrejme. Kniha nie je len pre ľudí, ktorí sa trápia a nevedia, ako ďalej. Je plná kvalitných riadkov a skvelých myšlienok, ktoré ťa dokážu ovplyvniť výnimočným spôsobom. Je plná pozitívnej energie, ostrieľaných životných skúseností, dobrého humoru, motivácie a inšpirácie. Je teda vhodná pre každého, kto miluje skvelé čítanie.
4
Je cena knihy priamoúmerná kvalite obsahu?
Knihu som písal viac ako 300 hodín čistého času. Zakomponoval som do nej tie najdôležitejšie myšlienky, ktoré sa na blogu stretli s obrovským úspechom. Nájdeš v nej informácie, ktoré ti dokážu život zmeniť na nepoznanie. Kontroloval som ju, dolaďoval, vychytával mušky, až kým som nebol úplne spokojný. Myslím teda, že je cena primeraná.
5
Čo ak nebudem s knihou spokojný?
Neboj sa, na knihu platí až 30 dňová garancia vrátenia peňazí. Ak by sa ti teda z akýchkoľvek nevysvetliteľných dôvodov nepáčila, stačí, ak mi v spomínanej lehote napíšeš na email info@motivation-man.sk a ja ti peniaze pošlem späť. Osobne.

100 Spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

a ako s tým prestať

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Kniha je skvelá a v našich končinách isto nemá obdoby. No to nemôžeš vedieť, kým si ju neprečítaš, všakže?!

Preto som sa rozhodol, že ti poskytnem 30 dňovú záruku.

Ak si knihu zakúpiš, pustíš sa do nej a zistíš, že sa ti vôbec nepáči, čo čítaš, môžeš mi ju kedykoľvek počas jedného mesiaca vrátiť. A ja ti samozrejme pošlem peniaze späť. Tak čo hovoríš, ideš do toho?!