Stiahni si skvelé bonusy ku knihe úplne zdarma

Vyplň svoje meno a svoj email a tieto skvelé bonusy ku knihe 100 Spôsobov, Ktorými Si Zbytočne Komplikujeme Život budú ihneď tvoje!

Tvoje osobné údaje sú u nás v maximálnom bezpečí a budeme (Motivation-Man sro) je na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislativy. Prihlásením sa a stiahnutím materiálov zadarmo vyjadruješ súhlas so spracovaním potrebným pre ich zaslanie, a tiež pre zaslanie ďalších noviniek od Motivation-Man sro, ktoré sa budú týkať osobnostného rastu a motivácie. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť, ktoré nájdeš na konci každého zaslaného emailu.
Viac informácií o ochrane osobných údajov


AKÉ BONUSY KU KNIHE ZÍSKAŠ:

1. Obrázky s najlepšími citátmi z knihy

Obrázky sú v dvoch prevedeniach. Jedno je klasický rozmer 1:1, ktorý môžeš šérovať, čo ti bude hrdlo ráčiť a druhý je špeciálny pre facebook cover photo. Aby si ju mal krásne ostrú a aby sadla ako riť na šerbeľ.

2. Audio-nahrávka, ktorá ti pomôže zmeniť sa

Audio je doprevádzané motivačnou hudbou, takže ho môžeš pokojne hodiť do telefónu, či do auta a počúvať ju všade. Napísal som ju, aby ťa inšpirovala k pozitívnym zmenám a hlavne, hlavne aby ti zmeniť sa pomohla.

3. E-Kniha 8 Chýb, Ktoré Sabotujú Tvoje Rozhodnutie Zmeniť Svoj Život

Túto e-knihu som napísal už dávnejšie a súdiac podľa odoziev od ľudí môžem s čistým svedomím povedať, že je skvelá!

Stručná, kvalitná, priama, hodnotná. A navyše ti pomôže vyhnúť sa všetkým chybám, ktoré by ti tvoje pokusy o zmenu mohli prekaziť.

4. E-Kniha 15 Krokov K Lepšiemu Vzťahu So Sebou Samým

A ako posledný bonus je táto kniha, ktorá ti pomôže k tomu, aby si bol vo svojej koži konečne spokojný.

No pozor, nie že by som ťa išiel navádzať k slniečkárstvu a k nejakým ďalším divným veciam, no uvedom si, že ty si osobou, s ktorou stráviš každý jeden deň vo svojom živote, od jeho začiatku až po jeho koniec.

Preto je veľmi dôležité, aby si sa mal rád a bol spokojný s tým, koho každé ráno uvidíš v zrkadle.

A táto e-kniha ti k tomu pomôže. 😉

Dušan Kadlec