Stiahni si skvelý E-book úplne zdarma

E-Kniha 10 Spôsobov, Ktorými Si Zbytočne Komplikujeme Život

Vyplň svoje meno a svoj email a táto skvelá ukážka z E-knihy – 10 Spôsobov, Ktorými Si Zbytočne Komplikujeme Život bude ihneď tvoja!

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

Čo hovorí na E-Book autor

autor-photo-1

Bohatá ukážka z knihy, ktorú som napísal z túžby inšpirovať ľudí, aby konečne schmatli opraty, ktoré kočírujú ich životy a zmenili ich spôsobom, o ktorom vždy snívali. Napísal som ju, aby som ti ukázal, že si tiež dokážeš splniť sny, bez ohľadu na to, aké šialené sa ti zdajú byť. Vdýchol som jej život, aby ťa motivovala a ukázala ti miesta, na ktorých môžeš svoj život vylepšiť. Pokúsil som sa napísať knihu, ktorá bude akýmsi manuálom k lepšiemu a šťastnejšiemu životu a som nadmieru spokojný s tým, ako sa mi to podarilo!

Dušan Kadlecautor e-knihy

ČO VĎAKA KNIHE OPÄŤ ZÍSKAŠ:

Funkčnejšie vzťahy.

Ukážem ti, ako sa vyhnúť všetkej tej nepotrebnej dráme, intrigám a nešťastným a nefunkčným vzťahom. Dozvieš sa, ako si vzťahy budovať a ako sa o ne starať tak, aby si si ich zjednodušil. Aby boli pružnejšie, úprimnejšie, súdržnejšie, sviežejšie a kvalitnejšie.

Pevnejšie zdravie.

Pripomeniem ti tie najzákladnejšie piliere, o ktoré sa tvoje zdravie opiera. K tomu ti samozrejme prezradím, ako si ho šanovať a ako mu dopomôcť k dlhodobej prosperite.

Usporiadaný život.

Uvedomíš si, na čom v živote skutočne záleží. Zrazu ti bude jasné, čo si máš v tom svojom udržať a čoho sa je načase vzdať. Získaš jasnú predstavu o tom, ako to v živote chodí a čo musíš spraviť preto, aby si bol s tým svojím spokojný.

Uvedomelú myseľ.

Uvedomíš si, akú silu majú tvoje myšlienky. Bude ti nad slnko jasné, ktoré myšlienky by si mal vo svojej mysli vítať s otvorenou náručou a ktoré zasa hnať preč s palicou.

Zdravšie financie.

Áno, pozrieme sa na zúbok aj najcitlivejšej téme z pomedzi citlivých. Vysvetlím ti zopár princípov, ktoré ak budeš dodržiavať, tak sa ti už viac nebudú tlačiť krokodílie slzy do očí zakaždým, keď otvoríš svoju peňaženku. Preberieme spolu základy, ktoré dostanú tvoje financie opäť do zelených čísiel.

Nadšenie pre prácu.

Tak toto je moja srdcovka, takže si môžeš byť istý, že si k tebe nájdu cestu tiež informácie, ktoré ťa nasmerujú k práci, ktorú si zamiluješ.