Knihy & E-knihy

55 TRPKÝCH PRÁVD, KTORÉ TI OSLADIA ŽIVOT

Toto je kniha o slobodnejšom, radosnejšom a hodnotnejšom živote. Je plná inšpiratívnych myšlienok, ktoré ti pomôžu pohnúť sa v živote vpred. 

Mnohí sa totižto cítime nespokojní. Nenaplnení. Nepochopení. Cítime v sebe prázdno a neschopnosť tešiť sa zo života. 

A práve s tým ti táto kniha pomôže. Zaplniť tú prázdnotu. Dospieť. Emočne, mentálne, duševne a osobnostne vyrásť. Prinesie ti zrelosť a hlbšie pochopenie života i seba.

ZO DNA KU HVIEZDAM

Táto kniha ti ukáže ako prekonáš všetky tie bolestivé rany a náročné skúsenosti a zariadiš si úžasný život bez ohľadu na to, čo sa ti v ňom prihodí. Je o tom, ako v živote zažiariť aj navzdory všetkému tomu zlému, čo sa nám v ňom pritrafí.

O tom, ako si svoj život zamilovať aj napriek tomu, že je ťažký. O tom, ako vyletieť ku hviezdam, i keď sa nás problémy snažia stiahnuť na dno. O tom, ako byť šťastní, i keď sa nám to občas zdá nemožné.

100 SPÔSOBOV, KTORÝMI SI ZBYTOČNE KOMPLIKUJEME ŽIVOT

Táto kniha je knihou o kvalitnom živote. Je o precitnutí. Je o akceptovaní zodpovednosti za svoj život. O uvedomení si tej ohromnej moci, ktorú nad vlastným životom máš.

Je teda knihou plnou možností. Je o zmenách. Je o ceste za lepšími zajtrajškami. O dôvere v seba samého. Je o víťazstve nad nepriazňou osudu. 

Je plná inšpirácie a pozitívnej energie, ale aj osobných skúseností a praktických rád. V tvojej knižnici by preto chýbať nemala.

33 JEDNODUCHÝCH NÁVYKOV, KTORÉ V TVOJOM ŽIVOTE NAROBIA ZÁZRAKY

Jedinečná e-kniha plná revolučných návykov, ktoré ti prinesú dlhodobé zmeny s minimálnou námahou. 

Svojím know-how do tejto knihy prispeli aj popredný odborníci z oblastí: osobný rozvoj, zdravie, produktivita, vzťahy, šťastie a inšpirácia, práca a kariéra a napokon myseľ, takže kvalita informácií v knihe je toho najvyššieho zrna.