O Projekte

Čo je to za blog + zopár čísel

Motivation-Man.sk je motivačným blogom. Články sú zamerané na osobnostný rozvoj a inšpiráciu. Mali by ťa nakopnúť, podnietiť, zapáliť v tebe obrovský oheň, vášeň, ktorá ťa poženie dopredu.

Vety v článkoch by ti mali ukázať život taký, aký je v skutočnosti a zbaviť ťa toho skresleného pohľadu, ktorý si si za tie roky vypestoval. Mal by ti opäť pripomenúť dôležité životné lekcie, ukázať, ako znova žiť a čo je najpodstatnejšie, ako znova žiť naplno.

A teraz trošku matematiky. Blog navštívi mesačne približne 30 000 ľudí.

Na facebooku dokázali ľudia medzičasom taktiež vybudovať pekne silnú komunitu (sleduj číslo nižšie). Samozrejme, si viac ako vítaný, aby si sa k nám pridal. Stačí jeden presne mierený klik na likebutton nižšie.

0
10500

ľudí v newsletteri

0
18500

fanušikov na facebooku

0
45000

návštevníkov za mesiac

Samozrejme, si viac ako vítaný, aby si sa k našej komunite pridal! Ak máš rád dobré čítanie, motivačné obrázky a videá a rád na sebe pracuješ, budem veľmi rád, ak zostaneme v kontakte.

TMAVÝ PODKLAD POZADIA

Čert to vezmi, že som sa zabudol predstaviť hneď na začiatku. Moje meno je Dušan Kadlec. Som zakladateľom blogu a tiež aktívnym autorom. Rozpisovať sa o sebe však priveľmi nebudem, pretože všetko potrebné, čo by ťa o mne mohlo zaujímať, nájdeš na TOMTO LINKU. Preto, ak ťa zaujíma, kto som, čo robím a podobne, určite klikaj. Som si istý, že tam nájdeš kopec zaujímavých informácií, prípadne štipku inšpirácie.