Kontakt

Vitaj!

Čokoľvek máš na srdci, rád si to vypočujem. 😉
Či už máš nejaké pripomienky alebo by si rád stránke, či mojej práci, vyjadril zopár slov chvály, nižšie nájdeš formulár, cez ktorý mi môžeš poslať mail.
A i keď mi odpoveď možno chvíľku potrvá, odpíšem určite!

Kontaktný formulár  Odoslaním kontaktného formuláru vyjadruješ súhlas so spracovaním osobných údajov. Nemaj však strach, tvoje osobné údaje sú u nás v maximálnom bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) ich spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z platnej legislatívy.
  Viac informácií o ochrane osobných údajov

  S kým komunikuješ?

  Ahoj! Moje meno je Dušan Kadlec a tento blog som založil. Som optimista, snílek, vizionár, bloger a v prvom rade nevyliečiteľný milovník života. Prostredníctvom mojej tvorby sa s ľuďmi snažím podeliť o moje nadšenie z žitia a ukázať im, ako žiť ten najlepší život… Ako ho žiť podľa seba a na plné pecky! A preto, ak ťa moja tvorba nezanechala chladného, bola by škoda nezostať v kontakte. Všetky potrebné sociálne gombíky nájdeš nižšie, tak nešpekuluj a klikaj! 😉

  A v prípade, že sa tu len obzeráš po možnostiach zostať v kontakte, taktiež si na správnom mieste.

  Ak sa chceš pripojiť ku komunite a mať tak poruke všetky inšpiratívne články, motivačné obrázky a naložené videá so silným posolstvom, stačí si vybrať sociálnu sieť, ktorú preferuješ a potvrdiť svoje fanúšikovstvo lajčiskom, followom alebo subscribom.

  A ak si chceš byť istý, že ti neunikne už ani jeden naložený článok, jediným východiskom je pre teba NEWSLETTER. Zapíšeš sa doň jednoducho. Stačí, aby si svoju emailovú adresu hodil do políčka nižšie a ja ťa na každý nový článok osobne, zdarma a rád upozorním.