Tlačené knihy

KNIHA

100 Spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

Táto kniha je knihou o 100 spôsoboch, ktorými si komplikujeme život iba z polovice. Z druhej polovice je knihou o 100 spôsoboch, ktorými si ho dokážeme nepredstaviteľne zjednodušiť. Zlepšiť. Skvalitniť. Je zhrnutím toho najdôležitejšieho, čo som sa na svojej ceste za lepším životom, za posledných desať rokov, naučil. Je výťažkom tých najpodstatnejších a najzlomovejších myšlienok z článkov z blogu. Je plná možností, nápadov a návrhov, ktoré ti dokážu transformovať život. Je pre všetkých, ktorí bažia po niečom lepšom. Je pre tých, ktorí chcú zmenu. Pre tých, ktorí milujú kvalitné čítanie a potrebujú štipku optimizmu a pozitívnej energie. Je pre všetkých, ktorým v živote niečo chýba a túžia mať život lepší a kvalitnejší. Áno, táto kniha je pre teba!

Mária Murínová
Dušanovu prácu sledujem už dlhší čas a pre mňa je jedným z najtrefnejších motivátorov na Slovensku a v okolí. Jeho kniha kumuluje množstvo energie, výstižných príkladov zo života a rád ako to „nespackať“, ktoré odporúčam vziať k srdcu. Kniha sa veľmi dobre číta, je prehľadná a zachytáva podstatu problému mnohých ľudí. Jedinú vec jej vytýkam a to, že tak človeka nakopne až od nej neustále odbeháva upratovať si svoj život. Dušanovi prajem aj naďalej veľa nových myšlienok!
Michal Vincze, Bratislava
Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor. Dušan ozrejmuje v jednotlivých kapitolách ako si zjednodušiť a užívať život. Aj mne v mnohých prípadoch ukázala nový smer ako si zlepšiť život. Kniha je písaná jednoducho a nie je to vôbec náročné čítanie.