(e3) AKO ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT: Logopedické okienko, vydrica, malý diktátor a čo vlastne od života chceme

Ako zmeniť svoj život

Málokto je so svojim životom maximálne spokojný, všakže? Dokonalý život, na ktorom by sme nič nemenili, to znie ako utópia. No tak je to v poriadku, tak sme vlastne nastavení. Aby sme neustále napredovali. Menili sa. Zlepšovali.

A presne na túto tému je nový diel podcastu Rozhovory o živote. Pretože to rieši každý.

Pretože ako som spomínal na začiatku, hádam neexistuje človek, ktorý by netúžil zmeniť svoj život. Či už celý úplne od základov alebo aspoň malé drobnosti v ňom.

A my sme boli s Katkou z Úlomkov Ženy opäť takí zlatí, že sme sa rozhodli podeliť sa nie len o svoje skúsenosti, ale hlavne aj o zopár bodov, ktoré vám k životným zmenám pomôžu a ktoré vám ich bez debaty uľahčia.

Nalejme si teda pohár pomyselného vína a vydajme sa spolu na cestu za pozitívnymi zmenami, po ktorých všetci toľko prahneme.

Okrem Spotify si môžeš náš podcast vypočuť aj na ďalších platformách.

Na Google podcasts cez tento link.
Na Apple podcasts cez tento link.
Na anchore cez tento link.

A vlastne cez každú ďalšiu dostupnú platformu, ktorú používaš. Stačí zadať názov našej šou Rozhovory o živote. 😉

Ták a to je pre dnešok všetko. Verím, že ťa tento podcast nabije poriadnou dávkou pozitívnej energiou a že si jeho počúvanie parádne užiješ 🙂

A ak by ti nestačilo, určite si vypočuj predošlý diel o Manipulátoroch alebo ten o kúsok novší o Zdravých a toxických vzťahoch.

Okrem toho sa samozrejme nezabudni zapísať do NEWSLETTER-a, aby ti ďalší inšpiratívny obsah už nikdy viac neušiel. Políčko, kam hodiť svoj email nájdeš nižšie, pod týmto príspevkom. 🙂