(e21) KEĎ DÁŠ DO VZŤAHU VŠETKO A STÁLE JE TO MÁLO: Perex, šťuka, pyroman a vážna nôta

ep21

Toľkokrát si ideme pre druhých aj nohy zodrať a oni nám neprejavia ani najmenší kúsok vďaky. Toľko krát robíme pre nášho vysnívaného partnera, či partnerku, naše prvé posledné, no oni si aj napriek tomu vyberú niekoho iného. Dávame im všetko a naspäť nedostávame nič. Sme krvopotne presvedčení, že robíme svoje maximum, no stále je to málo.

I keď to však bolí, aj o tom sú vzťahy. Netreba však zanevrieť. Ani na vzťahy. Ani na lásku. Ani na ľudí. Každý problém totižto má svoje riešenie.

Byť dobrým na toho druhého je samozrejmosť, no v naplnených vzťahoch je toho potrebného oveľa viac. Každý z nás lásku inak dáva a inak prijíma, takže je to iba o tom, aby sme sa stretli na rovnakej vlne. Aby sme sa pochopili. Aby sme sa priťahovali. Aby sme si dávali to, čo potrebujeme.

No čo si tu budeme vypisovať litánie, viac v podcaste.

Okrem Spotify si môžeš náš podcast vypočuť aj na ďalších platformách ako Google podcast, Apple podcast, čiAnchor. Stačí zadať názov našej šou Rozhovory o živote.

Alebo si pozri celý podcast aj s videom na YouTube.

Pevne verím, že sa ti epizódka páčila. Ak by sa ti však málilo, vypočuj si jednu z predchádzajúcich epizód, napríklad o tom kde načerpať motiváciu do všedných dní, do práce, do života. 🙂

Verím, že sa ti bude páčiť minimálne tak, ako táto dnešná.

Okrem toho sa samozrejme nezabudni zapísať do NEWSLETTER-a, aby ti ďalší inšpiratívny obsah už nikdy viac neušiel. Políčko, kam hodiť svoj email nájdeš nižšie, pod týmto príspevkom.