(e19) SINGLE LIFE: Frajerizmus, klincovačka, tsunami, bubulák a prečo je byť single v poriadku

Človek je od podstaty spoločenský tvor.

Túži sa podeliť o zážitky, radosti aj starosti s niekým blízkym. Ideálne s vysnívanou polovičkou, so spriaznenou dušou, s ktorou by vytvoril jeden celok…

Ale čo tí, ktorí sú celok sami o sebe? Tí, ktorí nepotrebujú byť súčasťou páru, aby sa cítili v živote kompletní? Tí, ktorí odolávajú tlaku spoločnosti a razia si vlastnú cestu?

Možno ide hľadanie toho pravého partnera skrátka ruka v ruke s hľadaním šťastia…O tom, ako byť v živote šťastný- single aj v páre, sme sa rozprávali v ďalšej epizóde podcastu – Rozhovory o živote.

Verím, že si ju užiješ!

Okrem Spotify si môžeš náš podcast vypočuť aj na ďalších platformách alebo si pozri celý podcast aj s videom na YouTube.

A vlastne cez každú ďalšiu dostupnú platformu, ktorú používaš. Stačí zadať názov našej šou Rozhovory o živote

Pevne verím, že sa ti epizódka páčila. Ak by sa ti však málilo, vypočuj si jednu z predchádzajúcich epizód, napríklad túto o tom, aké dôležité je byť v živote vďačný za to, čo máš.  

Verím, že sa ti bude páčiť minimálne tak, ako táto dnešná. 

Okrem toho sa samozrejme nezabudni zapísať do NEWSLETTER-a, aby ti ďalší inšpiratívny obsah už nikdy viac neušiel. Políčko, kam hodiť svoj email nájdeš nižšie, pod týmto príspevkom.