(e6) ROZCHOD: Šafrán, vesmír, bobrík statočnosti a ako sa vlastne vysporiadať s rozchodom

rozhovory o živote podcast rozchod

Téma rozchod asi popis ani nepotrebuje. Všetci sme ho zažili, všetci vieme, že je to náročné obdobie a je úplne jedno či sme muž alebo žena, či sme citlivejší typ človeka alebo sme silní ako skala – rozchod otrasie svetom každého z nás.

O tejto veľavravnej, no zároveň miestami kontroverznej téme sme sa so zakladateľkou portálu Úlomky Ženy porozprávali v ďalšej epizóde podcastu Rozhovory o živote, aby sme vám priblížili toľko spomínanú situáciu, ktorou si prešli mnohí z nás, a teda sami vieme, aké je rozchod zažiť na vlastnej koži.

Okrem Spotify si môžeš náš podcast vypočuť aj na ďalších platformách.

Na Google podcasts cez tento link.
Na Apple podcasts cez tento link.
Na anchore cez tento link.

A vlastne cez každú ďalšiu dostupnú platformu, ktorú používaš. Stačí zadať názov našej šou Rozhovory o živote. 😉

Verím, že ťa tento podcast nabije dávkou pozitívnej energie a že si jeho počúvanie parádne užiješ a prípadne sa aj niečo zaujímavé dozvieš. Ak by ti na dnes počúvania bolo málo, neváhaj, a vypočuj si jednu z predošlých tém, a to napríklad, ako sa popasovať so svojim vlastným sebavedomím, či ako nás každodenne ovplyvňujú naše emócie.

Okrem toho sa samozrejme nezabudni zapísať do NEWSLETTER-a, aby ti ďalší inšpiratívny obsah už nikdy viac neušiel. Políčko, kam hodiť svoj email nájdeš nižšie, pod týmto príspevkom. 🙂