(e17) SPOZNÁVANIE NOVÝCH ĽUDÍ: Prirodzenie, Ochubo, rozhrešenie, Chewbacca a prečo je dôležité rozširovať si sociálne kruhy

spoznávanie nových ľudí

Možno si sociálny typ a možno máš rád svoj malý okruh známych.

Pre všetkých je však prínosné, aby sa stretávali s novými ľuďmi. Práve noví ľudia nám totiž do života prinášajú veľa nového. Umožňujú nám rásť a navzájom sa obohacovať.

Ak máš občas pocit, že napriek tomu, že žiješ na preľudnenej planéte si na tomto svete sám, nezúfaj. Ľudia sú všade. Ak však chceš, aby boli súčasťou tvojho života, budeš sa musieť otvoriť zmenám.

Neuviazni s ľuďmi, ktorí sú v živote inde ako ty, ale hľadaj tých, ktorí budú zdieľať tvoje nadšenie a vášne. Veď na svete je toľko ľudí!
O tom ako si budovať nové vzťahy a kde ich hľadať sme sa dnes rozprávali v ďalšej epizóde podcastu – Rozhovory o živote.

Verím, že si ju užiješ!

Okrem Spotify si môžeš náš podcast vypočuť aj na ďalších platformách.

Na Google podcasts cez tento link.
Na Apple podcasts cez tento link.
Na Anchore cez tento link.

A vlastne cez každú ďalšiu dostupnú platformu, ktorú používaš. Stačí zadať názov našej šou Rozhovory o živote.

Pevne verím, že sa ti epizódka páčila. Ak by sa ti však málilo, vypočuj si jednu z predchádzajúcich epizód, napríklad túto o tom, aké sú vzťahy dôležité. Verím, že sa ti bude páčiť minimálne tak, ako táto dnešná.

Okrem toho sa samozrejme nezabudni zapísať do NEWSLETTER-a, aby ti ďalší inšpiratívny obsah už nikdy viac neušiel. Políčko, kam hodiť svoj email nájdeš nižšie, pod týmto príspevkom.