Prečo Píšem, Prečo Sa V Tom Chcem Stať Najlepším A Ako Mi V Tom Môžeš Pomôcť

Motivation-Man.sk Dušan Kadlec

Už som to síce spomenul vo viacerých článkoch, no nedá mi nespomenúť to zasa. Píšem pre ľudí. Áno, áno, baví ma to, to je fakt. A nielen písanie, ale celý projekt, ktorý budujem, celá tá myšlienka, ktorú pomocou tohto blogu šírim ďalej, o tom sa prieť nebudem.

No opäť a znova, píšem pre ľudí. Pretože keby som to robil pre seba, pravdepodobne by som sa nebabral so zakladaním blogu. S najväčšou pravdepodobnosťou by som si čmáral niekde doma po papieroch, tlačil by som rozumy do hláv kamarátom pri pive a sem tam by som si dal silno motivačný status na môj facebook alebo instagram.

No ja som založil blog. Naštudoval som kvantá materiálov, dlho som dumal nad názvom, investoval do toho peniaze a piplal som sa so všetkými tými technickými vecičkami, ktoré Motivation-Man pre svoje fungovanie potreboval.

Kódil som, študoval, inštaloval, nastavoval, opäť študoval, testoval a pri práci s photoshopom som si vytrhal skoro všetky vlasy a určite som aj mierne ošedivel.

No ja som to nevzdal. Išiel som ďalej, aj keď to nešlo vôbec ako po masle, a teraz, po troch rokoch, ti môžem na základe spätnej väzby, ktorej sa mi dostáva, povedať, že to stálo za to! 😉

Ľudia, ktorí blog navštevujú, sú úžasní! Lajkujú a zdieľajú ako zbesilí. Ženú ma dopredu v komentároch, ale i správach, ktoré dostávam.

Mnohí mi píšu, ako ich dokážu články nakopnúť, motivovať a nabiť energiou, no i keď si to možno neuvedomujú, v skutočnosti som to ja, komu sa dostáva obrovské množstvo energie a motivácie, práve vďaka týmto správam a komentárom.

A týmto ľuďom preto patrí moje ĎAKUJEM. Ďakujem všetkým tým, ktorí články podporia, akokoľvek môžu. Ďakujem za každý jeden komentár, správu, lajk či zdieľanie. Som vďačný každému, kto si článok dočíta dokonca, pretože sa mu páči. Ty si ten, komu ďakujem! 😉

A teda, aby som to zhrnul, bez vás by to skrátka nešlo. Ste skvelí. A chcem, aby ste to vedeli! 😉

Prečo chcem byť najlepší?

Chcem jednoducho osloviť čo najväčší počet ľudí. No nie preto, aby som si hladkal ego nad počtom lajkov pri článkoch a ani preto, aby som sa doma spokojne tľapkal po pleci za to všetko, čo som dokázal, to v žiadnom prípade.

Čo najviac ľudí chcem osloviť preto, aby som ich inšpiroval. Podnietil k veľkým veciam a motivoval, aby využili svoj plný potenciál. Pretože ono sa skrýva niečo veľké v každom z nás. Všetci sme schopní ohromných skutkov. No bohužiaľ, v drvivej väčšine prípadov, zomiera talent aj s jeho nositeľom.

A to je chyba. Ľudia by mali zdieľať to, čo im ide najlepšie. Mali by to objaviť, a potom priložiť ruku k dielu, prispieť svojou jedinečnosťou. To je impulz, ktorý v nich chcem článkami vyvolať.

Ďalej im chcem ukázať a pripomenúť, o čom je život, o čo v ňom v skutočnosti ide. Pretože ono je to až smutné, koľko ľudí ešte stále žije v strachu, trápení a smútku. Sú nešťastní, nespokojní, sklamaní, či dokonca zúfalí, s hlavou ponorenou do každodenných problémov a starostí.

No o tom život nie je a ani nikdy nebol. Je to ohromný dar, niečo neuveriteľné, zázrak – to je asi najvýstižnejšie slovo. Mali by sme robiť to, čo nás robí šťastnými, nie naopak. Veľa sa smiať, tráviť čas so skvelými ľuďmi, cestovať, byť často na vzduchu a v prírode, jesť dobré jedlo, skrátka si užívať všetko to, čo nám život ponúka.

A aj napriek tomu, čo hovorí väčšina ľudí, ono to JE MOŽNÉ! A aj to je to, čo chcem ľuďom dokázať.

A ono je toho ešte omnoho viac a dokázal by som o tom písať hodiny, no myslím, že si hlavnú myšlienku zachytil.

Tento blog by mal byť skrátka miestom, kam sa ľudia prídu nakopnúť a motivovať, kde nájdu inšpiráciu, ako žiť naplno a podľa seba a kde nájdu odpovede, keď už nebudú vedieť, ako ďalej. 🙂

Prečo som článok napísal?

Pretože aj ty môžeš priložiť ruku k dielu a dopomôcť mi k tomu všetkému, o čom som vyššie písal. No tentokrát to nebude klasickým lajkovaním, šérovaním, či posielaním článku kamošom, teraz som si na teba prichystal niečo iné.

Ak sa chceš stať toho celého súčasťou a chceš moju tvorbu podporiť a posunúť ďalej myšlienku, ktorú svojimi článkami reprezentujem, dnes tak môžeš spraviť oficiálnejšou a omnoho verejnejšou cestou.

Pred nedávnom som sa prihlásil do súťaže o BLOGERA ROKA 2015, ktorá ukáže, ako mi to písanie článkov vlastne ide. V tejto ankete sa budú vyhlasovať najlepší blogeri na Slovensku a ja tam určite nechcem chýbať.

A preto, ak sa ti moje články páčia a myslíš, že by som tam chýbať ani nemal, určite ma podpor jedným hlasom, ktorým mi vyjadríš svoje sympatie.

Venovať mi ho môžeš tuto:
http://www.blogerroka.sk/2015/dusan-kadlec/

No vedz, že sa táto súťaž pomaličky, ale isto chýli ku svojmu koncu, a teda, ak chceš moju tvorbu podporiť, určite tak sprav teraz. 😉

Za tvoj hlas ti posielam jedno obrovitánske ďakujem a rovno sa idem vrhnúť na nový článok, ktorý uverejním budúci týždeň a vedz, že mu plánujem venovať extra pozornosť, nech je poriadne nadupaný, pretože to je to, čo si zaslúžiš! 😉