Prečo Píšem, Prečo Sa V Tom Chcem Stať Najlepším A Ako Mi V Tom Môžeš Pomôcť

Prečo Píšem, Prečo Sa V Tom Chcem Stať Najlepším A Ako Mi V Tom Môžeš Pomôcť
Motivácia / 30.03.2016 / 6

Už som to síce spomenul vo viacerých článkoch, no nedá mi nespomenúť to zasa. Píšem pre ľudí. Áno, áno, baví ma to, to je fakt. A nielen písanie, ale celý projekt, ktorý budujem, celá tá myšlienka, ktorú pomocou tohto blogu šírim ďalej, o tom sa prieť nebudem.

No opäť a znova, píšem pre ľudí. Pretože keby som to robil pre seba, pravdepodobne by som sa nebabral so zakladaním blogu. S najväčšou pravdepodobnosťou by som si čmáral niekde doma po papieroch, tlačil by som rozumy do hláv kamarátom pri pive a sem tam by som si dal silno motivačný status na môj facebook alebo instagram.

No ja som založil blog. Naštudoval som kvantá materiálov, dlho som dumal nad názvom, investoval do toho peniaze a piplal som sa so všetkými tými technickými vecičkami, ktoré Motivation-Man pre svoje fungovanie potreboval.

Kódil som, študoval, inštaloval, nastavoval, opäť študoval, testoval a pri práci s photoshopom som si vytrhal skoro všetky vlasy a určite som aj mierne ošedivel.

No ja som to nevzdal. Išiel som ďalej, aj keď to nešlo vôbec ako po masle, a teraz, po troch rokoch, ti môžem na základe spätnej väzby, ktorej sa mi dostáva, povedať, že to stálo za to! 😉

Ľudia, ktorí blog navštevujú, sú úžasní! Lajkujú a zdieľajú ako zbesilí. Ženú ma dopredu v komentároch, ale i správach, ktoré dostávam.

Mnohí mi píšu, ako ich dokážu články nakopnúť, motivovať a nabiť energiou, no i keď si to možno neuvedomujú, v skutočnosti som to ja, komu sa dostáva obrovské množstvo energie a motivácie, práve vďaka týmto správam a komentárom.

A týmto ľuďom preto patrí moje ĎAKUJEM. Ďakujem všetkým tým, ktorí články podporia, akokoľvek môžu. Ďakujem za každý jeden komentár, správu, lajk či zdieľanie. Som vďačný každému, kto si článok dočíta dokonca, pretože sa mu páči. Ty si ten, komu ďakujem! 😉

A teda, aby som to zhrnul, bez vás by to skrátka nešlo. Ste skvelí. A chcem, aby ste to vedeli! 😉

Prečo chcem byť najlepší?

Chcem jednoducho osloviť čo najväčší počet ľudí. No nie preto, aby som si hladkal ego nad počtom lajkov pri článkoch a ani preto, aby som sa doma spokojne tľapkal po pleci za to všetko, čo som dokázal, to v žiadnom prípade.

Čo najviac ľudí chcem osloviť preto, aby som ich inšpiroval. Podnietil k veľkým veciam a motivoval, aby využili svoj plný potenciál. Pretože ono sa skrýva niečo veľké v každom z nás. Všetci sme schopní ohromných skutkov. No bohužiaľ, v drvivej väčšine prípadov, zomiera talent aj s jeho nositeľom.

A to je chyba. Ľudia by mali zdieľať to, čo im ide najlepšie. Mali by to objaviť, a potom priložiť ruku k dielu, prispieť svojou jedinečnosťou. To je impulz, ktorý v nich chcem článkami vyvolať.

Ďalej im chcem ukázať a pripomenúť, o čom je život, o čo v ňom v skutočnosti ide. Pretože ono je to až smutné, koľko ľudí ešte stále žije v strachu, trápení a smútku. Sú nešťastní, nespokojní, sklamaní, či dokonca zúfalí, s hlavou ponorenou do každodenných problémov a starostí.

No o tom život nie je a ani nikdy nebol. Je to ohromný dar, niečo neuveriteľné, zázrak – to je asi najvýstižnejšie slovo. Mali by sme robiť to, čo nás robí šťastnými, nie naopak. Veľa sa smiať, tráviť čas so skvelými ľuďmi, cestovať, byť často na vzduchu a v prírode, jesť dobré jedlo, skrátka si užívať všetko to, čo nám život ponúka.

A aj napriek tomu, čo hovorí väčšina ľudí, ono to JE MOŽNÉ! A aj to je to, čo chcem ľuďom dokázať.

A ono je toho ešte omnoho viac a dokázal by som o tom písať hodiny, no myslím, že si hlavnú myšlienku zachytil.

Tento blog by mal byť skrátka miestom, kam sa ľudia prídu nakopnúť a motivovať, kde nájdu inšpiráciu, ako žiť naplno a podľa seba a kde nájdu odpovede, keď už nebudú vedieť, ako ďalej. 🙂

Prečo som článok napísal?

Pretože aj ty môžeš priložiť ruku k dielu a dopomôcť mi k tomu všetkému, o čom som vyššie písal. No tentokrát to nebude klasickým lajkovaním, šérovaním, či posielaním článku kamošom, teraz som si na teba prichystal niečo iné.

Ak sa chceš stať toho celého súčasťou a chceš moju tvorbu podporiť a posunúť ďalej myšlienku, ktorú svojimi článkami reprezentujem, dnes tak môžeš spraviť oficiálnejšou a omnoho verejnejšou cestou.

Pred nedávnom som sa prihlásil do súťaže o BLOGERA ROKA 2015, ktorá ukáže, ako mi to písanie článkov vlastne ide. V tejto ankete sa budú vyhlasovať najlepší blogeri na Slovensku a ja tam určite nechcem chýbať.

A preto, ak sa ti moje články páčia a myslíš, že by som tam chýbať ani nemal, určite ma podpor jedným hlasom, ktorým mi vyjadríš svoje sympatie.

Venovať mi ho môžeš tuto:
http://www.blogerroka.sk/2015/dusan-kadlec/

No vedz, že sa táto súťaž pomaličky, ale isto chýli ku svojmu koncu, a teda, ak chceš moju tvorbu podporiť, určite tak sprav teraz. 😉

Za tvoj hlas ti posielam jedno obrovitánske ďakujem a rovno sa idem vrhnúť na nový článok, ktorý uverejním budúci týždeň a vedz, že mu plánujem venovať extra pozornosť, nech je poriadne nadupaný, pretože to je to, čo si zaslúžiš! 😉

email

email

Získaj prístup ku všetkým naloženým článkom

Tento článok som pôvodne napísal pre ľudí z členskej sekcie. Uvolnil som ho pre všetkých, aby som ti ukázal, aké pecky píšem pre mojich najväčších fans. No nie sú to len články, čo ti členstvo dá. Sú to tiež dlhšie a lepšie videá, súťaže o osobné konzultácie, moje produkty a kopec predmetov od motivation-mana a v neposlednom rade aj komunitné stretnutia! Je toho toľko, čo ti členstvo dá, až sa vlastne divím, prečo členom ešte nie si.

Staň sa teda členom hneď alebo si Zisti o výhodách viac
email

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Komentáre ( 6 )

 • Natali marec 31, 2016 9:53:56 am

  Super,,ďakujem tí,,,máš moj hlas:-)a obdiv,,,

  • Dušan Kadlec apríl 07, 2016 3:48:48 am

   Ďakujem Natali… Aj za hlas aj za obdiv! 😉

 • Diana marec 31, 2016 1:31:05 pm

  Ahoooj Velmi ti držím palce, zaslúžiš si vyhrať Btw článok znova nakopol, inšpiroval… Ďakujem

  • Dušan Kadlec apríl 07, 2016 3:50:53 am

   Ďakujem Diana, cením si podporu! 😉

 • Marts apríl 09, 2016 8:30:51 pm

  Aj ja som dala hlas .

  • Dušan Kadlec apríl 11, 2016 3:34:38 pm

   Ďakujem Marta, pomohol! 😉