15 Vecí, Ktoré By Som Najradšej Odkázal Svojmu Mladšiemu JA

15 Vecí, Ktoré By Som Najradšej Odkázal Svojmu Mladšiemu JA
Život / 10.01.2017 / 4 / Len pre členov

Keď som bol mladší, často som sa cítil stratený. Bol som nerozhodný, nesebavedomý, vystrašený a pripadal som si, akoby som mal na pleciach váhu celého sveta. Som si istý, že nemusím zachádzať do prehnaných detailov, pretože ten pocit určite dôverne poznáš.

Nevedel som, ktorou cestou sa vydať, čomu sa venovať, kde hľadať šťastie a či sa vôbec nájsť dá. Videl som sa, ako stojím sám proti celému svetu, s hlavou plnou obáv, starostí a neistoty.

Bál som sa spraviť čo i len jeden jediný krok, pretože som si hlúpo myslel, že hneď rozhodne o mojom budúcom osude. Obával som sa chýb a zlých rozhodnutí, akoby ma to malo stáť život, keby nejakú či nejaké spravím.

Dnes sa už síce tomu vyplašenému chalošovi z Petržalky podobám iba málo, no akosi sa neviem zbaviť potreby povedať si aspoň takto pomyselne zopár viet, ktoré by mi vtedy dodali potrebnú odvahu, aby som začal žiť svoj život konečne po svojom.

Tu je teda 15 rád, ktoré som si potreboval uvedomiť prv, než som nazbieral dostatok guráže robiť vlastné rozhodnutia a začať sa uberať vlastnou cestou…:

1. Nestresuj, je v poriadku nevedieť, čo chceš robiť a kým chceš byť

Ak sa neustále trápiš, pretože ťa dňom i nocou zožierajú otázky, čo so svojou budúcnosťou, nevešaj hlavu. Zhlboka sa nadýchni a prestaň sa opúšťať.

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

 • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
 • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
 • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
 • Občasné stretnutia
 • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
50%

email

Získaj prístup ku všetkým naloženým článkom

Tento článok som pôvodne napísal pre ľudí z členskej sekcie. Uvolnil som ho pre všetkých, aby som ti ukázal, aké pecky píšem pre mojich najväčších fans. No nie sú to len články, čo ti členstvo dá. Sú to tiež dlhšie a lepšie videá, súťaže o osobné konzultácie, moje produkty a kopec predmetov od motivation-mana a v neposlednom rade aj komunitné stretnutia! Je toho toľko, čo ti členstvo dá, až sa vlastne divím, prečo členom ešte nie si.

Staň sa teda členom hneď alebo si Zisti o výhodách viac
email

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva.

A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

15 Spôsobov, Ktorými Od Seba Pozitívni Ľudia Separujú Všetku Tú Negativitu
10 Spôsobov, Ako Sa Dokážeš Vysporiadať S Negatívnymi Ľuďmi
10 Silných A Inšpiratívnych Výrokov, Ktoré Ti Pomôžu Kráčať Ďalej V Ťažkých Časoch
10 Krokov K Lepšiemu Vzťahu So Sebou Samým

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Komentáre ( 4 )

 • eva január 10, 2017 10:45:18 pm

  milujem tieto tvoje články

  • Dušan Kadlec február 01, 2017 8:33:21 pm

   Tak to sa teším Eva! Hádam sa tvoja láska k nim bude už iba prehlbovať a rásť! 😉

 • Sosa máj 09, 2017 7:33:24 pm

  Dušan, v tejto spoločnosti sa pestuje presvedčenie , že všetci rodičia milujú svoje deti. Nie je to vždy tak. Rodičmi sa stávajú aj sebeckí ľudia a ich deti sú potom zmätené a nevedia ako sa majú brániť. Aj ja by som chcela žiť v pozitívnom svete, ale žijeme vo svete dualít. Nie je to možné! Niekedy musíme bojovať. Stačí sa pozrieť na realitu. Ako motivačný článok – dobré.

  • Dušan Kadlec máj 14, 2017 10:32:06 pm

   Sosa, vôbec sa nejdem hádať, viem, že nežijeme v ideálnom svete. Viem, že nie všetci rodičia sa starajú o svoje deti tak, ako by mali. No z mojej skúsenosti sú tie zlé prípady vo veľkej menšine. 🙂 Každopádne som rád, že článok aspoň dokázal motivovať!