Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí

Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
Členská Sekcia / Zmena / 27.03.2018 / 0 / Len pre členov

Hej, viem presne, čo teraz robíš. Robil som to totiž tak isto. Čakal som. Na to, že sa v mojom živote niečo zmení. Zlepší. Stane. Čakal som na ten zlomový bod. Na moment, kedy sa šťastie unaví a sadne na rameno aj mne. Kým tie dobré veci, ktoré som videl, že ostatní majú, prídu aj do môjho života.

A ak si aspoň na moment nalejeme čistého vína a budeme k sebe úprimní, asi mi na otázku, či na niečo čakáš tiež, odpovieš rovnako, ako som si na ňu po dlhý čas odpovedal sám. Všetci totižto na niečo čakáme.

Otázka je, na čo čakáš ty?

Tak čo je to u teba? Čakáš na dokonalú príležitosť? Pracovnú ponuku hodnú tvojich kvalít, pri ktorej bude plat taký štedrý, až sa ti podlamujú kolená a trasie hlas už len pri tej predstave? Čakáš na ten moment, kedy ti zazvoní telefón a po dlhej dobe to nebude mama s klasickou otázkou, či si bol na obede a čo dobrého si mal, ale majiteľ úspešnej firmy, v ktorého hlase sa budú zrkadliť skúsenosti, štedrosť a spoľahlivosť, no zároveň aj neukojiteľná túžba získať pre svoj projekt práve tvoju maličkosť?

Alebo čakáš, kým si v práci šéf všimne, akú tvrdú a dôležitú prácu robíš a zvýši ti plat? Príde, docení ťa, pokarhá sa a nepeknými slovami na svoju adresu naznačí, aký bol doposiaľ slepý a nepozorný? A aby toho nebolo málo, okrem zvýšeného platu ti ponúkne aj kratší pracovný čas, vlastnú kanceláriu a vyššiu pozíciu?

Alebo naopak čakáš, kým sa veci pohnú v tvojom súkromnom živote? Kým do tvojho života nakráča tá pravá? Stretnete sa, zahľadíte sa jeden druhému do očí a ona bude tá, ktorá spraví prvý krok? Pozve ťa na drink, vypýta si číslo, pozve ťa na rande alebo rovno na kávu k nej do bytu, i keď už bude dávno po polnoci a ty si budeš lámať mozgové závity otázkou, prečo chce piť kávu tak neskoro?!

No aby som to skrátil. Hrubú predstavu o tom, čo som riadkami vyššie naznačoval, už isto máš, však?! Ak si sa popri ich čítaní dokonca aj potmehúdsky usmieval, tak pravdepodobne aj skúsenosť, nie len predstavu, že?!

Potrebuješ si však uvedomiť pravdu.

Poviem to teda priamo. Ak patríš aj ty k tým, ktorí neustále čakajú, kým sa ich život zlepší, nemám pre teba povzbudivé správy, kamarát.

Nič sa nezmení. Teda aspoň nie samé od seba. Pretože tvoj život závisí kompletne od teba. Od tvojich rozhodnutí a činov. Vlastne hlavne od tých činov. Každý krok, ktorý spravíš, ťa predsa vedie bližšie k osobe, ktorou sa stávaš, k životu, ktorý budeš žiť.

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

  • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
  • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
  • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
  • Občasné stretnutia
  • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
100%

email

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *