Na Čom V Živote Skutočne Záleží

Na Čom V Živote Skutočne Záleží
Život / 22.03.2016 / 12 / Len pre členov

Je hlboká noc a ja čakám na pohotovosti s ukrutnou bolesťou zubov.

Nervózne sa pozerám na hodinky. 2:43. Obzerám sa naokolo a ošívam sa. Čumím na nástenku,kde sú vylepené oznamy a čítam jeden za druhým.

Pozerám sa na jednu z lámp, ktorá melie z posledného a bliká, ako sa jej zachce. Už bez tak som nervózny, no toto ma znervózňuje ešte viac.

Dupocem nohami, striedam polohy na stoličke, vymýšľam stále nové spôsoby, ako si rukami podoprieť tvár tak, aby bolesť na chvíľku ustala.

Pripadá mi to ako večnosť, a tak opäť pozerám na hodinky. 2:44. Mňa prekotí. Toto nevydržím, hovorím si.

Neviem, čo by som si počal, a tak začínam rozmýšľať. Zo všetkých síl sa snažím nevenovať pozornosť zubu, ktorý ma trápi, a tak sa nechávam voľne unášať vlastnou mysľou.

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

 • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
 • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
 • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
 • Občasné stretnutia
 • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
100%

email

Získaj prístup ku všetkým naloženým článkom

Tento článok som pôvodne napísal pre ľudí z členskej sekcie. Uvolnil som ho pre všetkých, aby som ti ukázal, aké pecky píšem pre mojich najväčších fans. No nie sú to len články, čo ti členstvo dá. Sú to tiež dlhšie a lepšie videá, súťaže o osobné konzultácie, moje produkty a kopec predmetov od motivation-mana a v neposlednom rade aj komunitné stretnutia! Je toho toľko, čo ti členstvo dá, až sa vlastne divím, prečo členom ešte nie si.

Staň sa teda členom hneď alebo si Zisti o výhodách viac
email

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Komentáre ( 12 )

 • Silvia Igenyesová marec 22, 2016 8:28:48 pm

  Ahoj Dušan, presne si to vystihol väčšinou si uvedomujeme veci, až keď ich stratíme a berieme to ako samozrejmosť keď ráno vstaneme a môžeme robiť všetko ako zdraví ľudia a riešime tak nepodstatné sprostosti

  • Dušan Kadlec marec 29, 2016 1:51:49 pm

   Je to smutné, že si všetko uvedomíme, až keď to stratíme, no sám s tým mám občas problém a beriem väčšinu vecí ako samozrejmosť.

   No zakaždým sa stane niečo, čo mi tú pominuteľnosť tých skutočne dôležitých vecí pripomenie, a tak sa snažím byť vďačný každý deň za všetko, čo mám… Nehľadiac na to, aké všedné a samozrejmé sa to javí byť. 😉

   A za zdravie ďakujem každý deň už zopár rokov… Zdravotné problémy ma naučili! 🙂

 • Zita Kissova marec 23, 2016 8:29:05 am

  Vďaka za krásne motivačné slová…články…, zahlasované bolo , držím palce, s pozdravom.

  • Dušan Kadlec marec 29, 2016 1:52:47 pm

   Rado sa stalo Zita!

   Ja ďakujem za hlas, idem to vyhrať! 😛

 • Natali marec 23, 2016 9:13:59 pm

  Ďakujem Dušan ,,,prečítam tvoj článok ešte veľa krát,,,veľmi pravdivé a poucitelne,,

  • Dušan Kadlec marec 29, 2016 1:54:45 pm

   Zdravie je doslova existenčne dôležité a aj napriek tomu, aké je krehké, často ho berieme ako samozrejmosť…

   Preto občas nezaškodí, aby sme si pripomenuli fakt, že až také samozrejmé v skutočnosti nie je a boli zaň pre zmenu vďační. 😉

 • Marcel marec 24, 2016 10:08:58 am

  Opať fajnové počteníčko s ktorého sála pozitívna energia ! Ďakujem

  • Dušan Kadlec marec 29, 2016 1:55:26 pm

   Vďaka za pochvalu Marcel! 😉

 • Maja marec 24, 2016 11:01:29 pm

  Ahoj Dusan. Uz niekolko mesiacov citam tvoje clanky. Su to vsetko tak samozrejme a zname veci, az ich ludia nevnimaju, nevedia pomenovat a opisat z roznych dovodov. Napriek tomu, ze to vsetci teoreticky ovladame, prakticky si to potrebujeme obcas precitat cierne na bielom. Chcem tym len povedat, ze robis dobre co robis.
  S pozdravom Maja

  • Dušan Kadlec marec 29, 2016 1:57:44 pm

   Ahoj Maja, ďakujem za pochvalu! 😉

   Je to presne tak, ako píšeš. Aj mne sa občas stane, že sa poriadne zamyslím počas toho, ako články píšem. Všetko to viem, všetko to ovládam, no sám sa často odchýlim od tej správnej cesty.

   Ono aj to je dôvod, prečo padnú podobné články vhod. Okrem toho, že človeka motivujú, pripomenú mu tiež tie najpodstatnejšie veci. 😉

 • Dominik marec 31, 2016 8:20:52 pm

  Naozaj veľmi dobrý článok, Ďakujem (:

  • Dušan Kadlec apríl 07, 2016 3:59:01 am

   Rado sa stalo Dominik! 😉