10 Každodenných Pripomienok, Ktoré Ti Dokážu Transformovať Život Na Nepoznanie

10 Každodenných Pripomienok, Ktoré Ti Dokážu Transformovať Život Na Nepoznanie
Afirmácie / Členská Sekcia / Život / 21.12.2017 / 0 / Len pre členov

„Väčšinou, je jedinou vecou, ktorá stojí medzi tebou a tvojim úspechom, akurát tá otrepaná historka, ktorú si neustále nahováraš, o tom, prečo si myslíš, že nemôžeš uspieť.“

Život sa mení každý jeden deň, a takisto sa môžeme aj my. To je fakt. Aj napriek tomu sa však častokrát ocitáme bezmocní zoči voči našej vôli a vnútornému odporu. Prečo? Pretože zmeny, po ktorých túžime, v sebe ukrývajú neistotu a neznámo a povedzme si pravdu, život dokáže byť ťažký, keď sme neistí.

Cítime sa zmätení a nepochopení, a tak je ľahké podľahnúť svojej neutíchajúcej mysli a začať si vypĺňať medzery v našom chápaní práve historkami o tom, aký život je. Uvedom si však, že tieto historky nám častokrát narobia viac škody ako úžitku.

Predstav si, že chceš zmeniť niektorú z dôležitých oblastí v tvojom živote. Vlastne, určite nejakú zmeniť chceš, tak si predstav, že sa do toho ideš práve teraz pustiť. Predstav si to a povedz mi, aké myšlienky ti blúdia hlavou.

Sú to myšlienky plné sebavedomia, odhodlania, dôvery vo vlastné schopnosti alebo je to skôr strach a obavy, pretože si myslíš, že to nedokážeš… Že je to ťažké, náročné, ba priam nemožné… Tak ako to máš hmm?

A neboj sa odpovede, pretože ak patríš skôr do skupiny ľudí, pre ktorých platí to druhé spomenuté, môžeš sa upokojiť, pretože nie si sám. Je nás takých mnoho.

No skôr, ako sa dostaneme k tomu podstatnému, predstav si ešte niečo. Tvoj najobľúbenejší hrdinský príbeh. Či už je to Pán Prsteňov, príbehy s Batmanom alebo skôr tie o Jurajovi Jánošíkovi. Predstav si, že by to bolo s týmito obdivuhodnými postavami trošku inak.

Že by sa Frodo rozhodol odmietnuť úlohu a nevydal sa zničiť prsteň, pretože by mu to pripadalo príliš náročné, pracné a nebezpečné. Že by si Bruce Wayne nikdy neobliekol kostým netopierieho muža, pretože by si neveril a nemyslel by si, že má potrebné zručnosti k tomu, aby dokázal občanom vo svojom meste pomôcť. Že by si Jurino povedal, že nemá význam bojovať, pretože sa s tou krivdou a nespravodlivosťou aj tak nedá nič robiť…

Aké by tieto príbehy potom boli? Zaujímavé? Napínavé? Obdivuhodné? Hmm. Asi by skôr nestáli ani za zmienku, však?!

A aj napriek očividnému, si tiež svojimi myšlienkami podrývame svoje šance uspieť, a potom sa divíme, prečo nám to nevyšlo. Odhovárame sa, šliapeme si po vlastnom sebavedomí, a potom sa pozeráme na tých, ktorým to ide, so zášťou a zatrpknutosťou, pretože sme samých seba presvedčili, že to majú jednoduchšie. Že sú talentovanejší, majú lepšiu genetiku, lepšie podmienky, väčší talent, či lepšie zázemie.

No robíme chybu, a to obrovskú! Pretože príbeh, ktorý si zvykneme nahovárať v mysli, bude vo väčšine prípadov takisto tým, ktorý sa napíše aj v skutočnosti. Je teda hlúpe odhovárať sa, neveriť si, podceňovať sa a báť sa to skúsiť.

Zapamätaj si, že o tvojej budúcnosti sa rozhoduje zakaždým práve v momentoch, keď je to ťažké, keď nevládzeš, keď sa ti nechce. Pretože až zatneš zuby a odmietneš sa vzdať, vtedy sa začnú diať skutočné zázraky. Až sa rozhodneš kráčať ďalej a skúšať to ďalej, aj keď už ďalej ísť nevládzeš, vtedy dokážeš veci, o ktorých si si ešte donedávna myslel, že sú nemožné.

Prestaň si teda hovoriť nasledovné:

– „Nie som dosť dobrý…“
– „Stojím za figu…“
– „Určite sa mi to nepodarí…“
– „Nemám na to…“
– „Akurát strácam čas…“
– „Zbytočne sa namáham…“
– „Nestojí to za ten risk…“
– „Veď to počká…“

Týmito myšlienkami si totižto podkopávaš vlastné kolená a podrážaš vlastné nohy.

Dovoľ si teda konečne uspieť. Začni sa povzbudzovať. Začni si veriť. Prestaň sa báť a nazbieraj odvahu. Zmeň ten otrepaný príbeh, ktorý si vo svojej mysli neustále nahováraš.

Staň sa pre zmenu hrdinom svojho príbehu!

A ak sa pýtaš, čo by ti v tom pomohlo, nasledujúce riadky ti to prezradia.

Tu je 10 každodenných pripomienok, ktoré ti pomôžu zmeniť tvoj príbeh:

1. Je v poriadku byť začiatočníkom. Nikto nie je na začiatku úžasný. Začnem pomaly, pekne jeden krok za druhým. Od základov. No zakaždým zo seba dostanem maximum, pretože i keď je v poriadku byť začiatočníkom, ja sa chcem stať majstrom.

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

  • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
  • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
  • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
  • Občasné stretnutia
  • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
100%

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *