10 Znamení, Ktoré Dokazujú, Že Si Skutočne Nádherná Žena

10 Znamení, Ktoré Dokazujú, Že Si Skutočne Nádherná Žena

Keďže dnes máme MDŽ, dovolil som si napísať článok venovaný špeciálne ženám, ako poďakovanie za to, že sú! Veď kde by sme boli bez vás baby, hm?! ;*

Iste, iste. Si si vedomá svojich chýb a tiež svojich nedostatkov. Nemyslíš si, že si nádherná, pretože nemáš ideálne miery, pretože máš modré oči, ale ty by si chcela zelené a nedokážeš sa preniesť ani cez rozštiepené končeky svojich vlasov, i keď to nikto iný nevidí.

Neustále zhadzuješ tie imaginárne dve kilá, ktoré na tebe nie sú vidieť a keď ti niekto pochváli tvoje prednosti, začneš mu oponovať a okamžite ho vyvedieš z omylu, pretože to podľa teba žiadne prednosti nie sú. Veď nech sa ten tĺk pozrie lepšie, nie?! Typické ženy!

No ak čakáš, že ťa začnem prehovárať a vravieť, že žiadne nedokonalosti nemáš, mýliš sa. Sú tam, verím ti… Avšak ono je to v poriadku. Bola si stvorená preto, aby si bola jedinečná, nie dokonalá. A sú to práve tvoje chyby, doplnené tvojimi prednosťami, ktoré ťa jedinečnou robia. Teraz ver zasa ty mne. 😉

A i keď je fyzická príťažlivosť dôležitá, nie je to všetko iba o výzore. Je to viac o tebe. O tom, kto si, akú máš povahu, aký máš charakter a aké sú tvoje názory a zásady. To je to, čo ťa robí tebou. To je to, vďaka čomu si nádherná.

A ak mi ešte stále neveríš, dovoľ, aby som ťa presvedčil a prečítaj si o desiatich veciach, ktoré podporujú moje tvrdenie:

1. Tvoja vášeň hovorí hlasnejšie ako tvoj výzor

Nie je nič krajšie, ako žena, ktorá je zapálená pre vec. Dievča, ktoré je nadšené, šťastné a má iskru. Má ten plameň v očiach. Veci robí z presvedčenia a robí ich naplno. Tá, ktorá dala svojmu životu zmysel a robí všetko pre to, aby dosiahla svoje ciele. A to s úsmevom na tvári.

Dievča, ktoré nie je zakríknuté alebo vystrašené. Do vecí sa púšťa po hlave, bez toho, aby mala strach zo zlyhania alebo z toho, čo prinesie zajtrajšok. Jej zvedavosť a odvaha sú ďaleko väčšie, ako jej strach z neúspechu kedy dokáže byť.

Ono v skutočnosti ani tak nezáleží na tom, čo robíš alebo čím sa živíš. Na čom skutočne záleží je ten zápal, to odhodlanie a to presvedčenie, ktoré do toho vkladáš. Dôležitá je tá energia a vášeň, ktorou zakaždým nakazíš ľudí okolo seba. To je niečo, čo ťa robí nádhernou.

2. Si sama sebou, za každých okolností

Nenecháš si kecať do toho, ako by si sa mala správať. Nenecháš ľudí, aby strkali ich špinavé paprče do tvojho života. Si sama sebou a si skvelá taká, aká si. Si originál. Nespútaná. Bláznivá a spontánna. Hovoríš pravdu a povieš veci tak, ako ich cítiš. Vieš síce, že si tým veľa priateľov nezískaš, no určite si získaš tých, na ktorých skutočne záleží. A tak je to v poriadku.

Je ti jasné, že to, čo si o tebe myslia druhí ľudia, sa ťa netýka. Nenecháš sa nalákať do ich intríg a zbytočne dramatických príbehov. Vieš, že kópia nemá žiadnu hodnotu, preto sa ani len nepokúšaš byť niekym iným. A tak je to správne.

3. Neprosíš sa o pozornosť

Nepotrebuješ byť v centre diania ani stredobodom pozornosti. Nie si osobou, ktorá sa chce zviditeľniť za každú cenu, či sa už sa strápni alebo zosmiešni. Ty nie.

Nepotrebuješ pozornosť a uznanie druhých, aby si bola šťastná. Nepotrebuješ, aby ti ľudia hovorili, aká si výnimočná a úžasná, pretože to už dávno vieš. A i keď pozornosť nevyhľadávaš, prirodzene ju priťahuješ. Všetko to sebavedomie, ten kľud a to tajomno sa jednoducho nedajú prehliadnuť.

4. Vieš, ako sa rozprávať a máš svoje spôsoby

Nesnažíš sa prekričať všetkých v miestnosti, aby si ťa konečne všimli. Nemáš preafektovaný hlas a nie si ani sivá myška v úzadí, ktorej strach zovrie hrdlo vždy, keď sa niečo pokúsi povedať.

Si slobodná, nezávislá a sebavedomá žena a tvoje vystupovanie tieto vlastnosti odráža. Hovoríš kľudne, no pútavo, skromne, no sebavedome a vždy sa uistíš, že keď hovoríš ty, všetci ostatní ticho počúvajú.

Poznáš slušné spôsoby a správne mravy a správaš sa presne podľa nich. Na verejnosti sa nehádaš, nerobíš scény a nezhadzuješ sa žiadnymi inými spôsobmi. Si proste žena, po pozornosti ktorej túži každý chlap.

5. Si samostatná

Nepotrebuješ nikoho, kľudne si vystačíš aj sama. Si dostatočne odvážna na to, aby si svoje problémy a svoj život riešila samostatne. Neprosíkaš kamarátky, aby s tebou išli do fitka alebo nakupovať, pretože vieš, že tieto úlohy zvládneš aj sama. A to ľavou zadnou.

Veríš vo svoje schopnosti a tiež vo svoju silu, a tak sa nebojíš využiť príležitosti, ktoré ti život ponúka. Takisto nepotrebuješ rady o tom, ako žiť svoj život a smerovanie od druhých ľudí, pretože veríš svojim inštinktom na 100%.

A ver mi, ostatní milujú sebavedomých ľudí, ktorí robia veci nezávisle. Odráža to tvoje silné stránky a ukazuje to, že si veríš a že si so sebou nadmieru spokojná. Veď aj máš prečo, nie?! A toto ti zabezpečí oveľa viac pozornosti a lepší prvý dojem, ako vysoké opätky s minisukňou kedy dokážu, pamätaj na to.

[divider_1px]

Ak sa ti myšlienky v článku páčia, tak si daj od tohto náruživého čítania menšiu pauzičku a lajkni MOTIVATION-MANa na Facebooku. Zaistíš si tým to, že ti ďalšie zaujímavé články neujdú. Jeden klik a o ďalšie nadupané riadky budeš mať postarané. Tak šup. 😉

[divider_1px]

6. Nie si jedna z mnohých

Si si vedomá toho, že nie si ako všetky ostatné. Poznáš svoju cenu a dávaš ju patrične najavo. Nepotrebuješ sa zapáčiť krátkou sukňou alebo obrovským výstrihom. Máš aj iné, omnoho hodnotnejšie kvality, ktoré dokážeš ponúknuť.

Nevyhľadávaš aférky a nemanipuluješ ľuďmi. Jediný život, ktorý riešiš, je tvoj vlastný. Ten je pre teba dôležitý. Nezaujímajú ťa klebety, ohováračky a trapasy druhých ľudí, a preto ich odmietaš pretriasať pri obednej kávičke. Taká ty nie si.

7. Si starostlivá

Staráš sa aj o druhých, nie len o seba. Zaujímajú ťa ich problémy a snažíš sa im pomôcť. Nerozprávaš iba o sebe, ako zaseknutá platňa, ktorá nie a nie dohrať.

A ľuďom, ktorí sú tvojmu srdcu skutočne blízki, to dávaš patrične najavo. Myslíš na nich, pripomínaš sa im, rada s nimi tráviš čas a robíš im radosť. Tu sa ukazuje tvoj charakter. Zo svojich vzťahov sa nesnažíš iba brať, chceš aj dávať.

8. Máš otvorenú myseľ

K názorom druhých ľudí si otvorená a akceptuješ ich. Nekritizuješ, neškatuľkuješ a nesúdiš ich. Si si vedomá toho, že sme všetci rozdielni. Prežili sme iné veci, mali sme rozdielne podmienky na život, máme inú povahu a na základe týchto vecí sa nám vyformovali aj odlišné názory na množstvo vecí. Ty to vieš a akceptuješ.

Si vzdelaná a máš rozhľad, nepatríš k tým zadubeným pipenám, ktoré si berú názory z farmy, zámeny manželiek a Geissenovcov. Nie si povrchná sliepka. K ľuďom sa správaš tak, ako sa patrí a jednáš s nimi, ako so seberovnými.

A i keď si názorom ľudí otvorená a rada si ich vypočuješ, máš aj svoj vlastný. Nepritakávaš niekomu hlúpo iba preto, aby si sa mu zapáčila. Ty si iná.

A keď už je o tej otvorenej mysli reč, určite si prečítaj článok s 20-timi výrokmi, ktoré ti ju otvoria opäť o kúsok viac. Čítaj – 20 Výrokov, Ktoré Oslobodia Tvoju Myseľ. Článok mal celkom úspech, nenechaj si ho teda ujsť. 😉

9. Neprosíš sa druhým o povolenie

Veci robíš tak, ako ich cítiš. Nie si domáca puťka, bez názoru, bez cieľa a bez vlastnej vôle. Nepotrebuješ povolenia k svojim činom. Si živel, neriadená strela, ktorá koná na základe vlastného presvedčenia. Keď niečo chce, nájde spôsob, ako to získať, samozrejme vlastnými prostriedkami a vlastným úsilím.

Nezahodí hrdosť za nové hodinky alebo kabelku. Tak, ako nepotrebuje povolenia od ostatných, nepotrebuje ani dary, peniaze a ochranu, pretože je sebestačná vo všetkých týchto spomenutých bodoch.

Je to predsa tvoj život, tvoje voľby, tvoje rozhodnutia a tvoje chyby – nie je to byznis druhých ľudí, správne hovorím?!

10. Si šťastná a často sa usmievaš

Už iba to, že si sama sebou, ťa robí šťastnou. Vieš, že šťastie musíš hľadať vo svojom vnútri, nie v inej osobe alebo v materiálnom pôžitku. Si šťastná a srší z teba pozitívna energia, radosť a optimizmus. Ľudia jednoducho chcú byť v tvojom okolí.

Si na seba pyšná za svoje úspechy a netýraš sa minulými chybami. Si vďačná za veci, ktoré vo svojom živote máš a nenariekaš nad tými, ktoré by si chcela. Namiesto problémov hľadáš riešenia a v každej situácii vidíš aj tú svetlú stránku.

V živote si si vybrala šťastie a svoje rozhodnutie nemieniš zmeniť. Ľudia sa ťa už dávno prestali pýtať, či sa ti darí a ako sa máš, pretože ten obrovský úsmev na tvojej tvári hovorí za všetko.

Tak dúfam, že po tom, ako si si prečítala tento článok, sa budeš cítiť oveľa lepšie a zistíš, že tvoje nedokonalosti nie sú až takou obrovskou prekážkou, ako si si doteraz myslela.

Všetky tvoje silné stránky, tvoje slabé stránky, tvoje plusy a mínusy, všetko to ťa robí jedinečnou. Nikto nie je dokonalý, a preto by si sa o to ani nemala pokúšať. 😉

A keď si momentálne hovoríš, že bol tento článok pecka, tak likebutton a gombík na šérovanie nájdeš naľavo od textu. Nebuď teda ostýchavá a použi ich. 😉

Ďalej, prihlásenie do NEWSLETTER-u je hneď dolu pod článkom. V NEWSLETTER-i síce nebudem posielať ďalšie články venované iba ženám, no nájdeš v ňom ďalšie skvelé články z oblasti osobnostného rozvoja a motivácie, ktoré ťa v živote posunú tým správnym smerom.

Pripomenú ti, ktoré hodnoty sú v živote skutočne dôležité a ukážu ti cestu, ako na sebe aj naďalej makať a posúvať sa v živote stále dopredu. Určite sa doň preto zapíš. 😉