Motivácia
marec 8, 2015 posted by Dušan Kadlec

10 Znamení, Ktoré Dokazujú, Že Si Skutočne Nádherná Žena

10 Znamení, Ktoré Dokazujú, Že Si Skutočne Nádherná Žena

Keďže dnes máme MDŽ, dovolil som si napísať článok venovaný špeciálne ženám, ako poďakovanie za to, že sú! Veď kde by sme boli bez vás baby, hm?! ;*

Iste, iste. Si si vedomá svojich chýb a tiež svojich nedostatkov. Nemyslíš si, že si nádherná, pretože nemáš ideálne miery, pretože máš modré oči, ale ty by si chcela zelené a nedokážeš sa preniesť ani cez rozštiepené končeky svojich vlasov, i keď to nikto iný nevidí.

Neustále zhadzuješ tie imaginárne dve kilá, ktoré na tebe nie sú vidieť a keď ti niekto pochváli tvoje prednosti, začneš mu oponovať a okamžite ho vyvedieš z omylu, pretože to podľa teba žiadne prednosti nie sú. Veď nech sa ten tĺk pozrie lepšie, nie?! Typické ženy!

No ak čakáš, že ťa začnem prehovárať a vravieť, že žiadne nedokonalosti nemáš, mýliš sa. Sú tam, verím ti… Avšak ono je to v poriadku. Bola si stvorená preto, aby si bola jedinečná, nie dokonalá. A sú to práve tvoje chyby, doplnené tvojimi prednosťami, ktoré ťa jedinečnou robia. Teraz ver zasa ty mne. 😉

A i keď je fyzická príťažlivosť dôležitá, nie je to všetko iba o výzore. Je to viac o tebe. O tom, kto si, akú máš povahu, aký máš charakter a aké sú tvoje názory a zásady. To je to, čo ťa robí tebou. To je to, vďaka čomu si nádherná.

A ak mi ešte stále neveríš, dovoľ, aby som ťa presvedčil a prečítaj si o desiatich veciach, ktoré podporujú moje tvrdenie:

1. Tvoja vášeň hovorí hlasnejšie ako tvoj výzor

Nie je nič krajšie, ako žena, ktorá je zapálená pre vec. Dievča, ktoré je nadšené, šťastné a má iskru. Má ten plameň v očiach. Veci robí z presvedčenia a robí ich naplno. Tá, ktorá dala svojmu životu zmysel a robí všetko pre to, aby dosiahla svoje ciele. A to s úsmevom na tvári.

Dievča, ktoré nie je zakríknuté alebo vystrašené. Do vecí sa púšťa po hlave, bez toho, aby mala strach zo zlyhania alebo z toho, čo prinesie zajtrajšok. Jej zvedavosť a odvaha sú ďaleko väčšie, ako jej strach z neúspechu kedy dokáže byť.

Ono v skutočnosti ani tak nezáleží na tom, čo robíš alebo čím sa živíš. Na čom skutočne záleží je ten zápal, to odhodlanie a to presvedčenie, ktoré do toho vkladáš. Dôležitá je tá energia a vášeň, ktorou zakaždým nakazíš ľudí okolo seba. To je niečo, čo ťa robí nádhernou.

2. Si sama sebou, za každých okolností

Nenecháš si kecať do toho, ako by si sa mala správať. Nenecháš ľudí, aby strkali ich špinavé paprče do tvojho života. Si sama sebou a si skvelá taká, aká si. Si originál. Nespútaná. Bláznivá a spontánna. Hovoríš pravdu a povieš veci tak, ako ich cítiš. Vieš síce, že si tým veľa priateľov nezískaš, no určite si získaš tých, na ktorých skutočne záleží. A tak je to v poriadku.

Je ti jasné, že to, čo si o tebe myslia druhí ľudia, sa ťa netýka. Nenecháš sa nalákať do ich intríg a zbytočne dramatických príbehov. Vieš, že kópia nemá žiadnu hodnotu, preto sa ani len nepokúšaš byť niekym iným. A tak je to správne.

3. Neprosíš sa o pozornosť

Nepotrebuješ byť v centre diania ani stredobodom pozornosti. Nie si osobou, ktorá sa chce zviditeľniť za každú cenu, či sa už sa strápni alebo zosmiešni. Ty nie.

Nepotrebuješ pozornosť a uznanie druhých, aby si bola šťastná. Nepotrebuješ, aby ti ľudia hovorili, aká si výnimočná a úžasná, pretože to už dávno vieš. A i keď pozornosť nevyhľadávaš, prirodzene ju priťahuješ. Všetko to sebavedomie, ten kľud a to tajomno sa jednoducho nedajú prehliadnuť.

4. Vieš, ako sa rozprávať a máš svoje spôsoby

Nesnažíš sa prekričať všetkých v miestnosti, aby si ťa konečne všimli. Nemáš preafektovaný hlas a nie si ani sivá myška v úzadí, ktorej strach zovrie hrdlo vždy, keď sa niečo pokúsi povedať.

Si slobodná, nezávislá a sebavedomá žena a tvoje vystupovanie tieto vlastnosti odráža. Hovoríš kľudne, no pútavo, skromne, no sebavedome a vždy sa uistíš, že keď hovoríš ty, všetci ostatní ticho počúvajú.

Poznáš slušné spôsoby a správne mravy a správaš sa presne podľa nich. Na verejnosti sa nehádaš, nerobíš scény a nezhadzuješ sa žiadnymi inými spôsobmi. Si proste žena, po pozornosti ktorej túži každý chlap.

5. Si samostatná

Nepotrebuješ nikoho, kľudne si vystačíš aj sama. Si dostatočne odvážna na to, aby si svoje problémy a svoj život riešila samostatne. Neprosíkaš kamarátky, aby s tebou išli do fitka alebo nakupovať, pretože vieš, že tieto úlohy zvládneš aj sama. A to ľavou zadnou.

Veríš vo svoje schopnosti a tiež vo svoju silu, a tak sa nebojíš využiť príležitosti, ktoré ti život ponúka. Takisto nepotrebuješ rady o tom, ako žiť svoj život a smerovanie od druhých ľudí, pretože veríš svojim inštinktom na 100%.

A ver mi, ostatní milujú sebavedomých ľudí, ktorí robia veci nezávisle. Odráža to tvoje silné stránky a ukazuje to, že si veríš a že si so sebou nadmieru spokojná. Veď aj máš prečo, nie?! A toto ti zabezpečí oveľa viac pozornosti a lepší prvý dojem, ako vysoké opätky s minisukňou kedy dokážu, pamätaj na to.

Ak sa ti myšlienky v článku páčia, tak si daj od tohto náruživého čítania menšiu pauzičku a lajkni MOTIVATION-MANa na Facebooku. Zaistíš si tým to, že ti ďalšie zaujímavé články neujdú. Jeden klik a o ďalšie nadupané riadky budeš mať postarané. Tak šup. 😉

6. Nie si jedna z mnohých

Si si vedomá toho, že nie si ako všetky ostatné. Poznáš svoju cenu a dávaš ju patrične najavo. Nepotrebuješ sa zapáčiť krátkou sukňou alebo obrovským výstrihom. Máš aj iné, omnoho hodnotnejšie kvality, ktoré dokážeš ponúknuť.

Nevyhľadávaš aférky a nemanipuluješ ľuďmi. Jediný život, ktorý riešiš, je tvoj vlastný. Ten je pre teba dôležitý. Nezaujímajú ťa klebety, ohováračky a trapasy druhých ľudí, a preto ich odmietaš pretriasať pri obednej kávičke. Taká ty nie si.

7. Si starostlivá

Staráš sa aj o druhých, nie len o seba. Zaujímajú ťa ich problémy a snažíš sa im pomôcť. Nerozprávaš iba o sebe, ako zaseknutá platňa, ktorá nie a nie dohrať.

A ľuďom, ktorí sú tvojmu srdcu skutočne blízki, to dávaš patrične najavo. Myslíš na nich, pripomínaš sa im, rada s nimi tráviš čas a robíš im radosť. Tu sa ukazuje tvoj charakter. Zo svojich vzťahov sa nesnažíš iba brať, chceš aj dávať.

8. Máš otvorenú myseľ

K názorom druhých ľudí si otvorená a akceptuješ ich. Nekritizuješ, neškatuľkuješ a nesúdiš ich. Si si vedomá toho, že sme všetci rozdielni. Prežili sme iné veci, mali sme rozdielne podmienky na život, máme inú povahu a na základe týchto vecí sa nám vyformovali aj odlišné názory na množstvo vecí. Ty to vieš a akceptuješ.

Si vzdelaná a máš rozhľad, nepatríš k tým zadubeným pipenám, ktoré si berú názory z farmy, zámeny manželiek a Geissenovcov. Nie si povrchná sliepka. K ľuďom sa správaš tak, ako sa patrí a jednáš s nimi, ako so seberovnými.

A i keď si názorom ľudí otvorená a rada si ich vypočuješ, máš aj svoj vlastný. Nepritakávaš niekomu hlúpo iba preto, aby si sa mu zapáčila. Ty si iná.

A keď už je o tej otvorenej mysli reč, určite si prečítaj článok s 20-timi výrokmi, ktoré ti ju otvoria opäť o kúsok viac. Čítaj – 20 Výrokov, Ktoré Oslobodia Tvoju Myseľ. Článok mal celkom úspech, nenechaj si ho teda ujsť. 😉

9. Neprosíš sa druhým o povolenie

Veci robíš tak, ako ich cítiš. Nie si domáca puťka, bez názoru, bez cieľa a bez vlastnej vôle. Nepotrebuješ povolenia k svojim činom. Si živel, neriadená strela, ktorá koná na základe vlastného presvedčenia. Keď niečo chce, nájde spôsob, ako to získať, samozrejme vlastnými prostriedkami a vlastným úsilím.

Nezahodí hrdosť za nové hodinky alebo kabelku. Tak, ako nepotrebuje povolenia od ostatných, nepotrebuje ani dary, peniaze a ochranu, pretože je sebestačná vo všetkých týchto spomenutých bodoch.

Je to predsa tvoj život, tvoje voľby, tvoje rozhodnutia a tvoje chyby – nie je to byznis druhých ľudí, správne hovorím?!

10. Si šťastná a často sa usmievaš

Už iba to, že si sama sebou, ťa robí šťastnou. Vieš, že šťastie musíš hľadať vo svojom vnútri, nie v inej osobe alebo v materiálnom pôžitku. Si šťastná a srší z teba pozitívna energia, radosť a optimizmus. Ľudia jednoducho chcú byť v tvojom okolí.

Si na seba pyšná za svoje úspechy a netýraš sa minulými chybami. Si vďačná za veci, ktoré vo svojom živote máš a nenariekaš nad tými, ktoré by si chcela. Namiesto problémov hľadáš riešenia a v každej situácii vidíš aj tú svetlú stránku.

V živote si si vybrala šťastie a svoje rozhodnutie nemieniš zmeniť. Ľudia sa ťa už dávno prestali pýtať, či sa ti darí a ako sa máš, pretože ten obrovský úsmev na tvojej tvári hovorí za všetko.

Tak dúfam, že po tom, ako si si prečítala tento článok, sa budeš cítiť oveľa lepšie a zistíš, že tvoje nedokonalosti nie sú až takou obrovskou prekážkou, ako si si doteraz myslela.

Všetky tvoje silné stránky, tvoje slabé stránky, tvoje plusy a mínusy, všetko to ťa robí jedinečnou. Nikto nie je dokonalý, a preto by si sa o to ani nemala pokúšať. 😉

A keď si momentálne hovoríš, že bol tento článok pecka, tak likebutton a gombík na šérovanie nájdeš naľavo od textu. Nebuď teda ostýchavá a použi ich. 😉

Ďalej, prihlásenie do NEWSLETTER-u je hneď dolu pod článkom. V NEWSLETTER-i síce nebudem posielať ďalšie články venované iba ženám, no nájdeš v ňom ďalšie skvelé články z oblasti osobnostného rozvoja a motivácie, ktoré ťa v živote posunú tým správnym smerom.

Pripomenú ti, ktoré hodnoty sú v živote skutočne dôležité a ukážu ti cestu, ako na sebe aj naďalej makať a posúvať sa v živote stále dopredu. Určite sa doň preto zapíš. 😉

email
The following two tabs change content below.

Dušan Kadlec

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. 😉

Ak sa Ti článok páčil, vlož nižšie svoj email a na každý ďalší Ťa rád zdarma upozorním.

Nedávne príspevky

 • 20 Cieľov, Ktoré By Si Si Mal Pred 30-tkou Jednoznačne Splniť
 • 10 Jedovatých Typov Správania, Ktoré Zabíjajú Tvoje Sebavedomie
 • 10 Absurdných Vecí, Ktorým Ľudia Ešte Stále Veria Alebo Ktoré Presvedčenia Nám Bránia V Šťastí A Úspechu
 • 15 Motivačných Citátov, Ktoré Ti Vystrelia Motiváciu, Odhodlanie A Chuť Do Života, Do Nebeských Výšok
 • 4 Existenčne Dôležité Otázky, Ktoré Zmenili Môj Život A Môžu I Ten Tvoj
 • 14 Pozitívnych Efektov, Ktoré Má Za Následok Užívanie Si Života
 • Na Týchto 20 Maličkostí Si Spomeň, Ak Ťa Už Viac Život Nenapĺňa
 • 20 Mocných Afirmácií, Ktoré Ťa Naučia Žiť Správne, Ktoré Ťa Naučia Žiť Šťastne
 • 30 Vecí, Ktoré By Mal Zažiť Každý Aspoň Jedenkrát V Živote
 • 9 Dôvodov, Prečo Sa Prestať Snažiť Niečo Dokazovať Ostatným
 • 50 Existenčne Dôležitých Pripomienok, Ktoré By Si Si Mal Zapísať Za Uši
 • Ďalších 15 Vecí, Ktoré By Som Najradšej Odkázal Svojmu Mladšiemu JA

68 komentárov

 • vyborne, jasne, dakujem

  • 😉

 • opät vynikajuci članok …tak ako vsetky….

  • Ďakujem Zuzana 🙂

 • super článok

  • Veronika vďaka 🙂

 • Kraaaasneee!!!

  • Lucia ďakujem ! 🙂

 • Jeden krásny a hlavne múdry článok.Veľmi pekne ďakujem/e za príjemný začiatok pracovného týždňa (číttala som ho v práci nahlas 🙂 )

  • Ahoj Renáta,

   ďakujem za pochvalu a pozdravujem kolegyne ! 😉

 • Krásné, děkuji 🙂

  • Rado sa stalo Evka 🙂

 • Je to zvláštne, že je to pohľad muža. Je to až nezvyčajné, ale krásne a výstižné. Takýto brainstorming by potrebovali všetci chlapi, aby si uvedomili, aké poklady sú ženy 🙂

  • Ahoj Tinuš,

   ono to až také nezvyčajné nie je, pretože toto všetko sú vlastnosti, ktoré na ženách cením ja a myslím, že nie som sám. 😉

   Každopádne ďakujem za pochvalu. 🙂

 • dakujem za tento članok,neuveritelne ako som sa v nom nasla,milo ma to prekvapilo,potesilo.vela veci som pochopila,preco sa deju a diali 🙂 pekny den 🙂

  • Teší ma, že Ti článok pomohol Inga 🙂

 • Dakujem za usmiate, pane 🙂

  • Rado sa stalo Vunika 😉

 • Smutné je, že Vami opísanú ženu som nestretol ani nepamätám. Mnohokrát si podobné veci o sebe myslia, avšak častokrát mylne. Bohužiaľ.

  • Ahoj Tomáš.

   Ja som ani nepovedal, že sú takéto ženy na každom rohu, práve naopak sú jedinečné a nie je ich veľa.

   Napríklad ja som mal presne takúto ženu po svojom boku osem rokov. 😉

   Preto ak neprestaneš hľadať, som si istý, že takú jedného dňa stretneš tiež! 🙂

 • Ahoj Dušan, nádherný a veľmi motivačný článok 🙂 Súhlasím s každým bodom 🙂

  • Katka, vďaka za povzbudivý komentár ! 🙂

 • … citim sa jedinecne

  • Teší ma to Anna 😉

 • Zdravim ta Dusanko,dakujem za clanok ktory je ako sity na mna,,, Presne sa tak citim som to ja a takto ma vnima aj moje okolie, ktore mi to aj xy krat potvrdilo .Je to az neuveritelne ako sedi cely clanok na moju malickost.A nie je to samochvala som to JA !!!!!! Keby sa zeny celkovo nad sebou zamysleli pochopili by lepsie ake su .Zenu sa za handramy po nakupnych centrach,naplna ich to stastim a uspokojenim a zabudaju,ze krasa zivota aj samotmej zeny je nieco ale uplne ine….mile slovo,uprimny rozhovor s partnerom,s detmi,,,!atd Niekedy si ja pripadam ako z inej galaxie Kiezby sa vsetky zeny citili takto ich vidis a opisujes ty .Patri ti za mna jedno velke DAKUJEM

  • Ahoj Maťa,

   ďakujem za skvelý komentár. 🙂

   Klobúk dole, ak to na Teba sedí Mati, pretože žena opísaná v článku je unikátna. 😉

   Takisto nemôžu mať tieto vlastnosti všetky, pretože by potom stratili svoju jedinečnosť.

   Prajem Ti teda, nech ostaneš rovnaká, aká si ! 😉

 • Krásný den přeji, nemám slov. Tento článek mi přišel v pravý čas. Prožívám přesně všechny ty body co jste vypsal. Někdy mám pocit, že z tolika té lásky a pocitu štěstí, snad prasknu :))))) Hezký zbytek dne, Michaela

  • Pecka Michaela, teším sa s tebou. 😉

   Veď máš byť aj z čoho šťastná, pretože nie každá žena je takáto. Práveže je Vás veľmi málo! 😉

   Tak aj naďalej užívaj život a ostaň presne taká, aká si… Poprípade ešte lepšia. 😛

 • Good job Dušky 😉 Krásne. Nemohol by si to chodiť prednášať do nejakých ženskych spolkov? Minimálne ťa pozývam do toho nášho… na našu babskú chatu „zúfalých matiek“, ktorá sa koná raz ročne /samo bez detí/ 😀 😀 😀 Vidieť, že to máš v hlave upratané. Veľa radosti zo života!!! — Jet Li Brezinová 😉

  • Vďaka Silvuša!

   Deti ani nemám, tak by som ani nemal nechať koho doma počas tej chaty… 😀

   Samozrejme, že všetkým zúfalým matkám posielam vrúcne pozdravy! 😉

   Nech sa darí aj Tebe a nech sa Ti plnia sny, pekne jeden za druhým…!

 • Ako málo stačí k zlepšeniu zlej nálady. Naozaj dobrý článok 🙂 Chválim ! 🙂 Tie slová majú hlbší význam treba si to viackrát prečítať, aby to človek mohol aplikovať aj vo svojom živote 😀 Tak od teraz iba s úsmevom 😀

  • Martina, teší ma, že Ti článok vylepšil náladu. 😉

   S úsmevom je život oveľa krajší !!!

 • Dnes som si prečítala tento článok (musím povedať, že o existencii tejto stránky som ani nevedela, nechápem prečo) 🙂 s týmto článkom dokonale súhlasím, pretože všetko, čo tu je napísané je pravdivé a našla som sa v tom… až na ten štvrtý bod 🙁 ale to nevadí…

  • Som si istý, že aj štvrtý bod sa časom podá Miška! A 9 z 10 stále nie je zlé 😉

 • Ahoj Dušan,
  dovoľujem si nesúhlasiť kde zrovnávaš Geissenovcov s Farmou prípadne Zámenou manželiek.
  Geissenovci je úžasný TV seriál – záleží len od uhlu pohľadu – ja to vnímam ako návod na uskutočnenie svojich snov, ako ostať sám sebou, a hlavne ako vedieť čo chceš …. program Bohatí ľudia sú zlí ľudia je absolutne neprijateľní – Robert to všetko dokázal sám, Carmen prešla viacerými potratmi a predsa to nevzdala! A majú 2 nádherné deti a to, že Robert sa chopil príležitosti podeliť sa o svoje súkromie a zarobiť na tom? No bola to len správne využitá príležitosť, ktorá mu bola životom poskytnutá a on sa jej chopil. Takže MILUJEM GEISSENOVCOV a práve ich show ma nakopla na zmenu…

  • Ahoj Ivi.

   Aby som bol úprimný, ani jednu z relácií nesledujem. Z každej som videl nanajvýš jednu epizódu a aj to som sledoval len okrajovo. Takže sa určite nejdem hádať. Avšak na podporu môjho hodnotenia a názoru, videl som kopec ukážok, v ktorých toho bolo povedané všetko a dostatočne jasne, takže prehľad aký taký mám. 🙂

   No poďme späť k seriálu, o ktorom píšeš. To, čo som z Geissenovcov videl mi v žiadnom bode nepripadalo ako motivačný seriál. Hlavný aktér sa správal arogantne, hlúpo a povrchne. A to sa ešte vyjadrujem mierne. Prikladal sa tu veľký dôraz a dôležitosť prepychu, s čím sa opäť nestotožňujem.

   Nezachytil som tam žiadnu inšpiratívnu myšlienku, žiadnu motivačnú radu. Celé to bolo o tom, čo robia bohatí ľudia cez deň. A to nie je nič pre mňa.

   V žiadnom prípade neprezentujem názor, že bohatí ľudia sú zlí. To vôbec! Vôbec neberiem Robertovi, že to všetko dokázal sám, to taktiež nie.

   No jeho správanie alebo teda aspoň to, čo som videl, má ďaleko od správania rozumného, vyrovnaného a dobrého človeka. A presne toto správanie je dôvodom, prečo som tento seriál spomenul v spojení s titulmi ako Farma a Zámena manželiek.

   No sto ľudí, sto chutí, takže tvoj názor ti absolútne neberiem a rešpektujem ho. A ak ťa to motivuje a inšpiruje, spravila by si chybu, keby si seriál nesledovala. 🙂

 • Ďakujem, ďakujem, ďakujem…. vždy, keď začnem o sebe pochybovať, prečítam si jeden z Tvojich článkov a okamžite som späť vo svojom pozitívnom móde 🙂 a všetky pochybnosti sa rozplynú …

  • Tak to ma teší Erika, ani nevieš ako! 😉

   Je to skvelý pocit vedieť, že slová, za pomoci ktorých vyjadríš to, ako veci cítiš, majú taký veľký a hlavne pozitívny efekt na ďalších ľudí!

 • Cela ja :-), aj keď ešte trochu musím na sebe popracovať, veď človek sa učí celý život. 🙂
  Prajem všetkým veľa úspechov v hľadaní a nachádzaní samého seba a svojho šťastného ja 😀

  • Žiadny stres Katarína, ono stále je na čom pracovať…

   Hlavné je, že sa vidíš vo väčšine. 😉

 • Konečne som to pochopila! Ďakujem!!!

  • Rado sa stalo Petra. 😉

 • Ďakujem Dušan,,,pekný začiatok dňa,,a ešte aj sviatok,,,áno,súhlasím,,každá žena je jedinečná,ako aj každý muž ,,,každý má niečo,,svoji plusy aj mínusy,,,ale to sme my,,,ľudia,,a záleží len na nás ako to berieme,,,ďakujem za nádherný článok :-)pekný deň ,,,

  • Ahoj Natali, rado sa stalo. 😉

   Presne ako píšeš, všetci sme jedineční a na svojej unikátnosti by sme mali pracovať. Vypilovať ju najviac, ako sa len dá a stať sa najlepšou možnou verziou nás samých!

 • perfektné, ďakujem, ešte si to tak opakovať a čítať dokola, aby sebavedomie trošku stúplo, pretože všetko čo si spomenul robím ale nevnímam to ako svoju výhodu-výnimočnosť, skôr ako „moje negatíva“:(. Ako sa zbaviť pochybovania o sebe!? Poraď!

  PS. ku Geissenovcom, správne dievča berie tieto veci z nadhľadu, zabaví sa, pousmeje, nekopíruje. Vie, že realita je trošku inde. Ja na nich mám rada pozitivizmus, miesta ktoré navštívia ma aspoň na chvíľu prenesú do pozitívneho sveta a hlavne si vedia urobiť zo seba srandu. Ale to je zas téma – mužská ješitnosť uznať, že niečo môže byť fajn a nemusí to byť program z Viasat History, Discovery a pod. :))) Díky moc! pa

  • Nóóóó, ono je veľmi dôležité pripomínať si svoje dobré vlastnosti, silné stránky, úspechy a tak ďalej, a tak ďalej…

   Pretože, ak budeme myslieť iba na naše nezdary, na to, v čom nevynikáme a čo nám nejde, dobre a sebavedomo sa cítiť nebudeme určite. 😉

   A so sebavedomím by ti mohli pomôcť články, ktoré som dávnejšie napísal:
   https://motivation-man.sk/25-ucinnych-krokov-ktore-ti-nakopnu-sebavedomie/
   https://motivation-man.sk/miniprirucka-ako-si-zvysit-sebavedomie-natrvalo/

   A čo sa Geissenovcov týka, už som sa stretol aj s názormi ľudí, ktorí mi vraveli, že je ten seriál inšpiratívny. No úprimne, ja som videl dve časti a vlasy sa mi stavali dupkom. 😀

   Každý nech si ale spraví vlastný názor. 🙂

 • krásny darček, ďakujem

  • Rado sa stalo Jana! 😉

 • Hej clovek (: ved ty pises o mne!!! :-*******
  UZASNY CLANOK !! VSETKY PALCE HORE

  • Haha, možno ťa potajme po osamelých večeroch sledujem a už som nazbieral toľko informácií, že som sa ich rozhodol zabaliť do článku a posunúť moje zistenia širšej verejnosti… 😀

   No nech je to už ako chce, každopádne ďakujem za pochvalu. 😉

 • Děkuji za krásný článek, který mi připomněl některé důležité věci. Báječný dárek k MDŽ, který rozjasnil můj den. Už před nějakým časem jsem zjistila, že muže nejvíce přitahuji když jsem sama sebou a dělám to, co mě baví, i když jsem zrovna nenamalovaná a upocená v teplácích 😀 Přesto mám své malé komplexy, které mě občas trápí i když vím, že zbytečně. Myslím, že teď na ně zas na nějakou dobu zapomenu 🙂 Ještě jednou děkuji 🙂

  • Určite máš pravdu Bára… Ono, určite je aj fyzická príťažlivosť dôležitá, no najčastejšie nás druhý človek zaujme práve na základe toho, čo vyžaruje.

   Keď dievča srší energiou, je sama sebou, odviazaná, nespútaná a na nič sa nehrá, máloktorý chlap odolá. 😉

   A ďakovať nie je treba, darček si väčšina z vás určite zaslúžila!

 • Sice jsem žena, ale také chci poděkovat ženám, ale těm na které jsi zapomněl. ŽENY, NÁDHERNÉ JSME VŠECHNY! Ať už hulákáme přes půl tramvaje, nebo máme opravdu co shazovat. Ať už jsme dobré, či zlé. Ať jsme souměrné či nesouměrné, oblíbené či neoblíbené, ztracené či neztracené. Vědomé či nevědomé, citlivé či necitlivé, sebevědomé, hrubé, hloupé, jednoduché nebo naopak moc složité, nešťastné, nesebevědomé, nespokojené, nelíbivé, či plaché nebo jakékoliv 🙂 Je jedno jestli je to hezké nebo ne. Krása je právě v té rozmanitosti a kdo nevidí celoou škálu tak to je jeho problém. Je v pořádku když jsme DIVNÉ. 🙂 Děkuji všem ženám, které jdou tam, kam je volá jejich duše a ne tam, kde jim to sluší! 🙂

  • Pravda, krása je v rozmanitosti a rôznorodosti… Na každej žene je najzaujímavejšia práve jej osobnosť, to kým v skutočnosti je, s tým úplne súhlasím. 🙂

   Avšak, sú tu dobré vlastnosti, také, ktoré sú okúzľujúce, zaujímavé a sú na ženách pekné…

   …a potom sú tu zlé vlastnosti, ktoré na kráse žiadnej žene nepridajú… Pretože, keď je nejaké dievča neprijemne, zlé, robí scény, kričí a správa sa jak trúba, nádhernou ju to rozhodne nespraví!

 • Ahoj 🙂
  Článok mal veľmi krásnu myšlienku a plne s ním súhlasím,. Každá žena je jedinečná, a až vtedy, keď si uvedomí, že je šťastná, tak šťastná aj naozaj bude. A úsmev je skutočne tou najkrajšou vecou na každej žene.
  Veľmi rada by som článok zdieľala aj na stránke Pozitívneho spravodajstva i na svojej vlastnej Facebookovej stránke, pretože ma skutočne presvedčil a súhlasím s myšlienkami, ktoré sú v ňom spomenuté, ale bráni mi v tom jedna vec, a to je katastrofálna gramatika. Možno by ste sa mohli trochu zamerať na skvalitnenie tejto oblasti, lebo je škoda, keď je krásna myšlienka podaná v škaredom obale.
  Sima, študentka žurnalistiky

  • Ahoj Sima.

   Tak v prvom rade ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu, čo sa myšlienky a prevedenia článku týka. 🙂

   Ako druhé musím povedať, že mi hneď po prečítaní článku pribudla minimálne jedna, ak nie dve vrásky!

   Sám najlepšiu gramatiku nemám, no snažím sa na tom pracovať, avšak je to u mňa beh na dlhú trať… AVŠAK, všetky články mi povinne opravuje mama, takže si ju hneď zajtra zavolám na koberček a článok opäť prebehneme! 😀

   Prípadne by si mohla dať zopár typov, na ktoré chyby sa zamerať, pretože priznám sa, ja som si ich tam nevšimol. Vďaka!

 • …Bola si stvorená preto, aby si bola jedinečná, nie dokonalá…cely clanok je uzasny, no tato veta je nadherna 🙂

  • Nielenže je tá veta nádherná, hlavne je pravdivá! 😉

 • Veľmi pekne napísané, pobavilo ma to ale pozitívnom slova zmysle, ako sa tento článok zhoduje s mojimi zásadami 🙂 skoro ako opis mojej osoby 🙂 a musím povedať je úžasný pocit, byť sebestačnou sebavedomou ženou 🙂 a som rada, že som sa do tohto štádia sebarozvoja sebapoznania dostala už 21 rokoch

  • Vďaka za pochvalu Evka!

   Ono síce neviem, aké je to byť ženou, ale za to viem, aké je to byť sebestačným a sebavedomím a to je skvelé aj u mužov. 😀

   A ten sebarozvoj kvitujem! Každý jeden z nás by sa mal pokúšať byť lepším a lepším a pracovať na sebe, na svojich schopnostiach, na svojich vzťahoch a vlastne na všetkom, čo sa nášho života dotýka. 🙂

 • Duľan, opäť raz krásny článok – Ďakujem! 🙂
  Opäť raz len bolo potvrdene, že nie je nič so mnou v neporiadku, ale práveže som vynimočná.
  Pracujem v kolektíve žien kde nás je 8 a z toho 5 so mnou v kancli sú neskutočné pipeny a nemám si s nimi čo povedať.. ešte že sú zvyšné dve 😀
  Uplne to vsetko sadlo na mňa, a občas sa mi stane, že sa pri stihnem pri myšlienkach že je so mnou niečo v neporiadku, ale v konečnom dôsledku som len rada, že sa týmto spomenutým kolegyniam vyššie vymykám 🙂
  My šťastné same so sebou, čo si nepotrebujú nahánať uspokojenia cez materialne nepotrebnosti a predbiehať sa ktorá je väčšia sliepka alebo naopak to väčšie chudatko, máme ten život predsa len spokojnejší a keď nám to ako TY s týmto článkom len dáš na vedomie že sme úžasné také aké sme, je to veľmi príjemné pohladenie na duši 😉
  Takže len veľká vďaka ešte raz a pokračuj so všetkými pozitívnymi článkami tak ako doteraz. Moc Ti fandim a som pravidelná čitateľka všetkého čo napíšeš 😉
  Síce takto verejne komentujem prvýkrat, už som ti na mail raz napísala… vedz, že tým čo robíš, spestruješ moj deň/večer každým novým článkom, takže nepoľavuj a teš ma/nás ďalej!!! 🙂

  S úctou a pozdravom

  Diana Triss 😉

  • Ahoj Triss,

   tak teda ďakujem za povzbudivé slová, komentár od skalného fanúšika vždy poteší. 😉

   A nerob si starosti Triss, každý človek o sebe z času na čas pochybuje, nie je na tom nič nezvyčajné. Dôležité je nepoddať sa tým pochybnostiam!

   A ono skutočné šťastie vychádza z nášho vnútra. Je to o tom, či sme spokojní s tým, ako konáme, ako trávime naše dni a s tým, kým sme. Preto ti musím povedať, že robíš dobre, že sa nasilu nehráš na niekoho, kto nie si, iba aby si spravila dojem na iných ľudí, kolegyne napríklad.

   Hlavne buď osobou, ktorou v skutočnosti si a konaj tak, ako cítiš, že je to správne, pretože iba tak dokážeš byť skutočne šťastná. 😉

 • Chlapi my vas vlastne nepotrebujeme..ci?

  • Podľa mňa sa potrebujeme navzájom Zuzana. 😉

 • Ďakujem, že si o mne napísal.

  • Rád Albína! 😀

 • Si neskutocny,v tom najlepsom zmysle slova. Pokracuj v pisani. Mas ohromny dar vidiet veci skutocné. Ocenujem Tvoje podanie vyjadrit ich obycajnym zrozumitelnym slovom pre kazdeho. No a pochopitelne ze sa stotoznujem aj s obsahom. Vyborna stranka

  • Vďaka za bombastickú pochvalu Veronika! 😉 Písať nemám v pláne prestať, práve naopak, ešte to vidím na veľmi veľa článkov, na veľmi veľa kníh! 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *