18 Znamení, Ktoré Značia, Že Si Nešťastný, I Keď Si To Možno Neuvedomuješ

18 Znamení, Ktoré Značia, Že Si Nešťastný, I Keď Si To Možno Neuvedomuješ
Členská Sekcia / Šťastie / 12.10.2017 / 2 / Len pre členov

Dostali sme ten najúžasnejší dar, aký sme len dostať mohli a bola by velikánska škoda prežiť ho v nešťastí. Zatrpknutí a nespokojní. Frflať na všetko okolo.

Veď ani nie je prečo. Život nám ponúka skvelé príležitosti, úžasné zážitky a armádu nádherných pocitov, tak prečo si ich nevychutnať?! Prečo byť nešťastný, keď môžeš byť maximálne spoko?

Vraj to nie je také jednoduché? Povedal kto?

Tento článok ťa presvedčí o tom, že to jednoduché je. Že na každý jeden problém existuje jedno riešenie. Že všetko to, čo sa ti nepáči, môžeš zameniť za to, čo sa ti páčiť bude.

Celá otázka šťastia a nešťastia je vlastne o tom, ako sa cítiš. Keď si nešťastný, cítiš sa zle. Môže za to absencia zmyslu života. Chýbajúca vášeň, nadšenie, vitalita a energia. Strata smerovania, identity alebo silného spojenia s niekým iným.

Všetky tieto veci znejú zle, však?! No chceš počuť to pozitívne? Všetky tieto veci máš vo vlastnej moci! Každý jeden zo spomenutých bodov dokážeš ovplyvniť a zmeniť spôsobom, že sa z tvojej slabosti stane silná stránka. Že sa z veci, ktorá ti energiu vybíja, stane tá, ktorá ti ju bude dobíjať.

Nižšie teda nájdeš 18 znamení, ktoré signalizujú, že si v živote nešťastný. No nebude to len bohapusté konštatovanie. Pri každom bode nájdeš aj stručne vysvetlené prečo ti tieto veci v živote robia šarapatu a ako im viac v tom svojom nedať priestor! 😉

Tu sú:

1. Nemáš chuť pustiť sa do dňa, ktorý leží pred tebou. A to deň, čo deň.

To, že sa netešíš do nového dňa vypovedá iba o tom, že sa v ňom nemáš na čo tešiť. A ak sa to opakuje deň čo deň, mal by si sa vážne zamyslieť nad tým, či nepotrebuješ zmenu.

„Svoj život by si mal žiť tak, aby si ním inšpiroval ostatných, nie tak, aby si ním deptal seba samého.“

2. Často sa prichytíš, ako sa snažíš dosiahnuť dokonalosť / zapáčiť sa všetkým naokolo.

Zapamätaj si, že autentickosť a úprimnosť k sebe samému sú vždy viac, ako popularita. Pretože to prvé nasýti tvoju dušu, to druhé nasýti iba tvoje ego.

3. Túžiš cestovať, objavovať, nasledovať svoje sny… Túžiš skrátka po tom, aby si žil naplno, no strach ťa vždy premôže.

I keď sa možno snažíš, strachu sa nikdy nadobro nezbavíš, vždy tam bude. Zapamätaj si však, že odvaha nie je absencia strachu. Je to jednoduché uvedomenie si, že je tam niečo ďaleko dôležitejšie, ako strach samotný. Neželaj si teda, aby si nemal strach, želaj si, aby si bol odvážnejší!

4. Často sa trápiš nad tým, že nie si dostatočne dobrý, dostatočne šikovný, dostatočne zaujímavý, dostatočne mladý… Dostatočne čokoľvek, čo ťa trápi.

Pochybnosti ti otrávia srdce. Podceňovanie ti zničí sny a túžby. A keď sa skombinujú, tak sa nikdy nezbavíš pocitu, že si v živote nezaslúžiš nič dobré.

Toť si prečítaj článok 25 Účinných Krokov, Ktoré Ti Nakopnú Sebavedomie. Ten ti už ukáže, ako svoje sebavedomie povzbudíš a ozdravíš. 😉

5. Okolo srdca si si postavil obrovské a železné múry. Držíš si odstup a uzatváraš sa pred všetkými úžasnými vecami ako láska, sny, očakávania a veľké priateľstvá, pre obavy, že by si sa mohol zraniť.

Áno. Niektoré veci bolia. Niektoré bolia príliš, tie ďalšie nás zrania a zanechajú nám hlboké rany a iné nám zasa rozpoltia, rozštvrtia a nakoniec rozdrvia srdce na malilinké kúsky, ktoré sa snažíme zlepiť celý život.

No nie všetky veci v živote dopadnú zle! Existujú aj šťastné konce, splnené sny a naplnené vzťahy. Tak si zapamätaj, že oberať sa o všetky tie krásne a úžasné veci iba pre obavy z toho, ako by to mohlo dopadnúť, je hlúpe. Trýzniš sa tak pre veci, ktoré sa pravdepodobne ani nikdy nestanú. Tak prestaň. Dovoľ si konečne žiť!

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

 • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
 • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
 • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
 • Občasné stretnutia
 • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
100%

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Komentáre ( 2 )

 • paulina.durkechova594 marec 15, 2018 3:58:05 pm

  Veľmi sa mi páči. Ďakujem veľmi pekne Dušan 🙂

  • Dušan Kadlec september 05, 2018 2:59:13 pm

   Rado sa stalo, Paulína, teším sa, že sa článok páčil! 😉