Ďalších 7 Otázok, Na Ktoré Už Konečne Potrebuješ Poznať Odpoveď

Ďalších 7 Otázok, Na Ktoré Už Konečne Potrebuješ Poznať Odpoveď
Členská Sekcia / Osobnostný rozvoj / 12.09.2017 / 0 / Len pre členov

Možno si na moment zaváhal, než si článok otvoril, pretože ťa neoslovil svojím názvom, ktorý nie je vôbec načančaný či „fénsy“, no vedz, že si klikol správne!

Dnes si totižto opäť ukrojíme z každého rožku trošku, a to tým, že si odpovieme na otázky, ktoré čitateľov Motivation-Mana trápia najčastejšie. Verím teda, že tu aj ty nájdeš také, ktoré ti po večeroch nedovolia oka zažmúriť.

Týždeň čo týždeň mi totižto do mailu chodia otázky od ľudí, ktorí v živote potrebujú nasmerovať a ja som si odstupom času všimol, že sa mnohé z nich opakujú.

Povedal som si teda, že vyberiem tie najfrekventovanejšie a najskloňovanejšie z nich a hodím ich do článku, samozrejme, každú v doprovode najvhodnejšieho riešenia a ukázania, ako sa s danými problémami vysporiadať.

Drž si teda klobúk, začíname…:

1. Čo robiť, keď sa cítim bezvýznamný, keď môj život nemá zmysel?

Tak riešenie tohto problému, to je hotová malina. Ak sa cítiš zbytočný a máš pocit, že tvoj život nemá zmysel či význam, tak mu nejaký daj!

Svoj život máš vo svojich rukách, odjakživa si ho v nich mal. Záleží to teda len na tebe, aký príbeh svojím životom rozpovieš. Či bude inšpiratívny a chytí druhých ľudí za srdce… Či ním zmeníš svet… Alebo bude taký všedný, že oň nik ani len nezakopne.

Vyber si skrátka niečo, čo ťa baví, niečo, čo ťa zaujíma. Pomáhaj, prípadne sa zameraj na problém zo svojho okolia, ktorý by si rád vyriešil. Malo by to byť skrátka niečo, na čom ti záleží.

Zamysli sa nad vhodným riešením, premysli plán útoku a pusť sa skrátka do práce. A je to úplne jedno, či začneš prispievať na odborné fóra a deliť sa o svoje bohaté poznatky, pomáhať v miestnom útulku alebo sa ponúkneš starším susedom, že im zbehneš nakúpiť. Pomáhaj a prinášaj hodnotu ľuďom okolo seba a ja ti garantujem, že sa už zbytočný nikdy viac cítiť nebudeš!

Celé je to jednoducho o tom, nájsť niečo také, pre čo bude horieť tvoje srdce, niečo, pre čo budeš žiť. Je to o tej ceste z bodu A, v ktorom si teraz, do bodu B, ktorý si musíš stanoviť. Urči si teda taký cieľ, ktorý v tebe rozdúcha ten plameň, vyhrň si rukávy a pusti sa do práce. Teraz, pretože ono skutočne nie je na čo čakať!

2. Ako nájsť a začať robiť prácu, ktorú budem milovať a ako zarobiť?

Tak najprv si rozlúsknime oriešok s otázkou, ako takú prácu nájsť a ako zistiť, čo by ťa bavilo… Ono existujú kadejaké testy a kvízy, ktoré by ti v tom mali pomôcť, no mne sa najviac osvedčila jednoduchá metóda. A to pokus omyl.

Možno ťa to prekvapí, no na škole som netúžil po tom, byť blogerom. Ani by ma to len nenapadlo. Najprv som si musel prejsť nejakými tými zlými zamestnaniami, aby som si uvedomil, že chcem od svojej práce viac. Potom nasledovalo zopár pokusov, o ktorých som bol presvedčený, že sa stanú mojou vysnívanou prácou či podnikaním.

Nestalo sa tak ani pri jednom z nich, AVŠAK, iba vďaka tomu, že som ich vyskúšal, som si ich mohol nielen vyškrtnúť zo zoznamu a prestať polemizovať nad tým, či sú pre mňa tými osudovými, no iba vďaka týmto pokusom som sa dostal k písaniu a inšpirovaniu, mojim životným láskam.

Wóóów, na chvíľku ťa musím zastaviť, kamarát…

Viem, že si sa akurát rozbiehal a začínal sa naplno ponárať do všetkého toho naloženého textu vyššie, no bohužiaľ, musím ťa na moment zastaviť. Ono to totižto vyzerá, že si sa akosi zatúlal do článku, ktorý som napísal exkluzívne pre fanúšikov z členskej sekcie. A i keď to hovorím len nerád, pretože je tento článok bombový, nie je zdarma.

(V prípade, že už členom dávno si, prihlás v menu)

Aby sme sa pochopili, napísal som kvantum inšpiratívnych, motiváciou nabombovaných a skutočne dlhých článkov, ktoré sú pre všetkých. Koniec koncov, väčšinu z nich si si už isto stihol prečítať a zamilovať, čo ťa doviedlo až k tomuto chlapčiskovi, všakže?! Predsalen, na stránke ich nájdeš skoro dve stovky.
Milujem písanie a teší ma, keď dokážu moje články povzbudiť, pomôcť a nakopnúť a najradšej by som napísal každý jeden pre všetkých a zdarma, no musím myslieť aj na mojich najvernejších fans, ktorí sú svetoví a vďačím im za zaplatené účty, strechu nad hlavou a jedlo v chladničke, a tiež za to, že sa môžem písaniu venovať naplno.
Preto píšem aj exkluzívne články ako je tento. A ty si ho môžeš prečítať tiež! Stačí, ak sa staneš členom. Je to jednoduché. Stačí ti 30 sekúnd a získaš prístup ku skvelým výhodám a materiálu, ako napríklad:

  • Prístup ku každému jednému článku na tomto blogu
  • Prístup k dlhším a lepším videám alebo k ich MP3 záznamu na stiahnutie
  • Webinárom, ktoré ti pomôžu rásť, vždy zamerané na určitú tému
  • Občasné stretnutia
  • Pravideľné súťaže o moje produkty, koučingy, stretnutia a mnoho ďalších naložených cien

A to najlepšie nakoniec. Cena za všetko to, čo dostaneš, je smiešna. Členská sekcia stojí toľko, koľko zaplatíš každý deň za obedové menúčko (4,90€/mesačne). Pozvi ma teda na obed, nech nepadnem hladom a môžem ti aj naďalej prinášať riadky nabité energiou, optimizmom a špičkovými informáciami.

Ako to funguje

1. Vyber si platobnú metódu
Vyber si, či chceš platiť kartou alebo vložením na účet.

2. Vyber si frekvenciu
Či už chceš platiť mesačne, polročne alebo ročne, máš na výber, stačí si zvoliť.

3. Zadaj email
Napíš svoj email, odklikni obchodné podmienky a klikni na Objednať členstvo.

4. A je to!
Hneď po zaplatení ti bude automaticky vytvorené konto, na email ti budú zaslané prihlasovacie údaje a budeš si môcť začať naplno užívať všetky výhody s členstvom spojené. 😉

Predplatné

Cena predplatného za jeden mesiac

3,90

Spôsob platby

Tvoje údaje sú v úplnom 100% bezpečí

email
100%

Blogger, online marketingový nadšenec a milovník života. Človek, ktorý sa rozhodol počúvnuť hlas svojho srdca namiesto ohlušujúcich názorov ľudí zo svojho okolia. Človek, ktorý sa rozhodol ísť vlastnou cestou, bez ohľadu na to, aká náročná bude. Človek, ktorý koná na základe vlastného úsudku a učí sa z vlastných chýb. Človek, ktorý sa vyjadruje slobodne a žije podľa vlastného presvedčenia a zásad. Človek, ktorý ŽIJE – neprežíva. A ak by si sa o mne rád dozvedel aj niečo konkrétne a videl pár fotiek, určite klikaj SEM. ;)

Prečítaj si viac o zakladateľovi

Odporúčam ti prečítať si aj tieto články

10 Velikánov, Ktorí Dokázali Zvíťaziť Aj Napriek Bolestivým Zlyhaniam A Nemalým Prekážkam
Ako Veľmi Sa Ti Zmení Život, Keď Prestaneš Vyčkávať A Začneš Žiť A 7 Skvelých Vecí, Ktoré Ťa To Naučí
40 Neuveriteľne Silných Pripomienok, Ktoré Ti Pomôžu Myslieť Pozitívne
4 Novoročné Predsavzatia, Ktoré Najčastejšie Zlyhávajú A Čo Si Stanoviť Namiesto Nich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *